П`ятниця, 29.03.2024, 09:55

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 31 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
ladalvДата: Понеділок, 28.11.2016, 13:30 | Сообщение # 601
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. А що в будинку Е тепер будуть муровані балкони, бо ніби мали бути металеві поручні?
 
ira1811Дата: Вівторок, 29.11.2016, 12:57 | Сообщение # 602
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день. 
Виконуємо оперативно роботи по встановленню систем опалення, водопостачання, водовідведення.
1.Підігрів підлоги будь якої складності, 
2. Автономне опалення. 
3. Заміна труб та стояків.
4. Підключення пральних посудомийних машиш, душових кабін, бойлерів і т.д.
5. Заміна лічильників
6. Заміна та встановлення радіаторів.
7. Прочистка каналізації.
Працюємо із СОНЯЧНИМИ ВОДОНАГРІЙНИМИ СИСТЕМАМИ,
Повний комплекс робіт по встановленню ТВЕРДОПАЛИВНИХ, електричних котлів, сонячних водогрійних систем.
Розрахунок матеріалу +доставка + консультація . 
Працюємо по Львіві та області.
096-169-82-15
050-372-99-26
 
sdr112Дата: Субота, 03.12.2016, 23:18 | Сообщение # 603
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Пару нових фото з будівництва (фото за 26 число)
Будинок К


Будинок Е


Появилася інформація що за будинок ставлять навпроти заправки.


Забудовником є сумнозвісний Ірокс.

Додано (03.12.2016, 23:18)
---------------------------------------------

Цитата AmourTier ()
Питання до тих, хто вже робив ремонт, чи влаштовують вас двері від забудовника, чи вирішили поміняти?

Наскільки я знаю двері вони ставлять одинакові у всіх будинках. Тут на форумі тема дверей вже піднімалась, аналогічне питання я навіть задавав Олегу десь більше року тому. І от недавно заходив до себе в будинок Д, і дивився які двері поставили мені - то погоджуюся з раніше висказаною думкою що двері фірма ставить добротні. Вони такі трохи важкуваті, і зверху мають дерев'яне покриття.
Прикрепления: 8225556.jpg (105.6 Kb) · 1296905.jpg (125.7 Kb) · 0231521.jpg (121.3 Kb)


Сообщение отредактировал sdr112 - Субота, 03.12.2016, 23:02
 
sdr112Дата: Понеділок, 12.12.2016, 23:00 | Сообщение # 604
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата ladalv ()
Доброго дня. А що в будинку Е тепер будуть муровані балкони, бо ніби мали бути металеві поручні?

Виглядає так що муровані балкони будуть і в Д будинку. Там раніше стояли металеві огорожі, тепер їх забрали і балкони замуровують цеглою



З одної сторони це звичайно дуже добре і мене тішить, бо як я писав раніше, ці всі огорожі дуже не практичні. Більша половина людей полюбому буде шклити балкони, і з тими огорожами буде повна каша, бо одні будуть їх знімати і мурувати балкони, другі будуть ставити слопакети і т.д. - получиться повна каша. А так хоч є надія що будинок буде хоча б якось більш-менш гармонійно виглядати.
З іншої сторони будинок Д мав би бути зданий вже ще у вересні, а з тими новими добудовами треба буде ще раз перемальовувати фасад - то затримка зі здачі будинку буде пів року а може і більше.
Прикрепления: 0981084.jpg (107.9 Kb)
 
sdr112Дата: Понеділок, 12.12.2016, 23:07 | Сообщение # 605
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Доречі вже висилили всіх працівників з будки яка є між 16 поверхівкою і будинком Д. 



Так виглядає що це буде зноситися і забудовник готується до облаштовування прибудинкової території.
Думаю було б добре якби сюди підтагнулися жителі з будинку на Суміській, 16 поверхівки, будинку А, і інших - щоби котролювати цей процес, і відразу виявляти халтуру робочих. Я думаю що це є у інтересах всіх жителів.
Прикрепления: 5967423.jpg (89.6 Kb)
 
stouneДата: Середа, 21.12.2016, 21:28 | Сообщение # 606
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата sdr112 ()
Так виглядає що це буде зноситися і забудовник готується до облаштовування прибудинкової території.Думаю було б добре якби сюди підтагнулися жителі з будинку на Суміській, 16 поверхівки, будинку А, і інших - щоби котролювати цей процес, і відразу виявляти халтуру робочих. Я думаю що це є у інтересах всіх жителів.
Так є що забудовник не дуже зважає на зауваження. Прибудинкову територію для будинку А не здано досі. В мене цілий стос відписок чому. Останню заяву подали осінюю, десь в жовтні. Їхнього запалу вистачило на те щоб забрати дві купки сміття.
Деякі дефекти виявляються лише в експлуатації, як просідання плитки біля в'їзду в паркінг, або "геніальне" рішення поставити аж дві ливневі решітки десь на сто метрів дороги причому одну з них засипати землею.
 
sdr112Дата: Понеділок, 06.02.2017, 22:20 | Сообщение # 607
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Трохи нових фото з Будівництва

Будинок В і Г.


Будинок Д




Будинок Е

Будинок К

Додано (06.02.2017, 22:20)
---------------------------------------------
На жаль проблема забудовника зі затягуванням будівництва до кінця не вирішена.

Будинок "Д" затримка зі здачею вже 4 місяці.
І дивлячись з якою швидкістю робітники домуровують балкони і враховуючи що їх ще потім треба штукатурити і малювати то виглядає що цей будинок здадуть з затримкою десь з 8 місяців.
І то притому що менеджери і прораби казали що будинок будується з випередженням термінів.

Хоча в будинку "В" бачу вже є сім зашклених балконів. Незнаю чи цей будинок є зданий але виглядає так що там люди вже роблять ремонти.

З прибудинковою територією наразі змін ніяких.

Прикрепления: 5412532.jpg (122.3 Kb) · 2920883.jpg (179.9 Kb) · 7772515.jpg (135.4 Kb) · 5532220.jpg (115.0 Kb) · 4364219.jpg (160.8 Kb) · 8734686.jpg (109.5 Kb) · 1456812.jpg (111.6 Kb)
 
oleg-energyДата: Четвер, 16.02.2017, 08:37 | Сообщение # 608
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вже й забув за свій сайт, оскільки по своєму будинку обговорення повністю перемістилося у фейсбук, а тут я бачу життя продовжується  wink 
Раджу створювати аналогічно фейсбук групи - це практичніше і простіше в спілкуванні на етапі здачі будинку.
 
sdr112Дата: Неділя, 19.02.2017, 21:54 | Сообщение # 609
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт Олег.

Розумію що фейсбук група може бути в дечому практичніше, але дуже велика перевага цього сайту є в тому що керівництво "Нового Львова" заходить сюди і читає відгуки, таким чином можна дуже ефективно впливати на хід робіт і заздалегіть виправляти недоробки і халтури робочих. Тим більше що сайт доступний з пошуку і дуже багато людей перш ніж купляти квартиру читає відгуки на цьому форумі (сам особисто знаю 3-х таких).

Це особливо актуально тому що найблищим часом забудовник мав би зносити паркан і облаштовувати прибудинкову територію (я принаймні надіюся на це), яка є важлива для всіх будинків а не тільки для якогось конкретного, тому думаю було б дуже добре якби ви крім фейсбуку не забували і про цей сайт.
 
08santehДата: П`ятниця, 10.03.2017, 11:01 | Сообщение # 610
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
ТЕПЛА ПІДЛОГА. Виконуємо роботи по монтажу, встановленню систем опалення, водопостачання, водовідведення. Підігрів підлоги будь якої складності. Встановлення твердопаливних, електричних котлів, сонячних водогрійних систем. Розрахунок матеріалу + консультація. 
096-169-82-15
 
martylja92Дата: Середа, 05.04.2017, 13:06 | Сообщение # 611
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Мешканці будинку В,  прошу долучатись до нашої групи у фейсбуці. Дякую!
https://www.facebook.com/groups/1331215390260804/
 
uliya_uliya486Дата: Четвер, 20.04.2017, 15:31 | Сообщение # 612
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Питання до щасливих власників зданого будинку. Підкажіть, будь ласка, чи вдалось вам отримати хоч якусь компенсацію за те, що дім був зданий в експлуатацію з таким значним запізненням?
 
sdr112Дата: Субота, 20.05.2017, 10:37 | Сообщение # 613
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Хороша новина для власників квартир в будинку В.
До цього будинку вже відкрито дорогу.



Далі будуть стелити дорогу біля 16 поверхівки, а потім біля будинку Д.

І тут логіка дивна. Взагалі незрозуміло чому не зробити спочатку дорогу до будівлі Д і відкрити доступ до цього будинку щоби жителі нарешті могли почати ремонти? А після того вже доробити дорогу біля 16 поверхівки.
Робочі також не знають відповіді на це питання.
Ну але добре що щось робиться.


Сообщение отредактировал sdr112 - Субота, 20.05.2017, 10:43
 
ladalvДата: Понеділок, 29.05.2017, 12:23 | Сообщение # 614
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, може має хтось свіжу інформацію по здачі будинку Е (встигають чи будуть затримувати)? Дякую.
 
vlifteДата: П`ятниця, 02.06.2017, 10:55 | Сообщение # 615
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Створена група для власників будинку на Тернопільскій, 21Д на https://www.facebook.com/groups/Ternopilska21D/
Долучайтесь.
З приводу компенсації, ніби були виграні в єдиному реєстрі справи проти Львівторгбуд про компенсацію, якщо знайдете щось, пишіть, оскільки тема актулаьна.
 
sdr112Дата: Середа, 12.07.2017, 20:45 | Сообщение # 616
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Недавно взяли ключі від нашої квартири в Д будинку, і цікаво було побачити що багато хто вже досить активно робить ремонти. Є вже навіть квартири де ремонт вже повністю зроблений. Хоча доступ до будинку ще не відкрили, газ і вода також не підключені.
З прибудоковою територією доречі досить весела ситуація, наразі це все виглядає так


Це за приблизно місяць часу виклали бруківку біля 16-ти поверхівки. І це тільки третина роботи. Такими темпами повністю дорога буде зроблена хіба що десь в кінці серпня - і таким чином забудовник вкладається в рівно три роки з моменту початку будови і рік після того як будинок мав бути зданий smile

Додано (14.06.2017, 09:57)
---------------------------------------------
P.S.
З хороший новин - казали робочі що як і було обіцяно забудовник буде будувати дитячий садочок між будинком Е і A.

Додано (12.07.2017, 20:45)
---------------------------------------------
Всім привіт.
Недавно я писав що забудовник планує будувати дитсадок між будинками, і в той момент я подумав що це ніби не погано. Але сьогодні прочитав у фейсбуці пост на цю тему з якого виглядає що ситуація є досить паскудною.

Далі цитую
----------------
Будьте обережні з забудовником Мальви, Новий Львів. Він буде Вам розказувати, що завгодно, щоб впарити квартиру. Потім під час будівництва лажати на кожному кроці. В результаті здасть Вам будинок, де в договорі у Вас освітлення території, прибудинкова територія, дит.майданчик і т.д. А по факту лише ключі, документи, а решта коли все доробимо. А все доробимо ми невідомо коли, бо ми з запланованих 6 будинків, на цій території вирішили впарити людям 9 будинків. Ну добре, чекаєм, а що вже робити. Почали ремонти, жили і живемо серед будови, водимо дітей на чужі площадки, і все чекаємо чуда. І тут я спостерігаю з вікна, як повним ходом готуються до будівництва садочку. Який колись мав бути на місці заправки, яку забудовник викупив. Причому той садок мав бути на 2 ясельні групки. Але жадність не має меж. На місці заправки будинок. І тут в нашому дворі, на 700 квартир, починають будівництво садочка. І не для мешканців ЖК чи тощо. А ПРИВАТНОГО, на два поверхи, на 100 дітей. Типу вони зобов'язані перед міською радою. Хто в курсі? Міській раді з приватний садків по 5000грн в міс багато користі?... Менше з тим. Ми просимо план забудови двору. І це друзі, повний капець!!!! На 700 квартир, нам залишають кусочок землі, для дитячої площадки 3х3 метра, біля ГАЗОВОЇ будки. Я викладаю фото проекту, який мав бути ЖК, фото нашого кварталу (який нажалі мало заселений, і підписів наразі зібрано мало, бо думаю багато хто не в курсі, що їх ще чекає), файл проекту забудовником двору, та реальне фото місця де буде майданчик, біля будки, з вирахуванням ще дороги до будинку, тротуару тощо. Тобто Вам запропонують квартиру БЕЗ прибудинкової території, де з ранку до вечора буде магістраль з машин мешканців (Доречі оплачені підземні паркінги закриті, бо забудовник не дружить з геометрією, і будує стоки води не під тими кутами) та батьків, що возитимуть дітей в садок. В нас є люди, які не против садка, слава Богу їх мало, і вони звичайно планують туди дати своїх дітей. Але, що вони скажуть своїм дітям через тих 3 роки їх садка??? коли дитина піде в школу, і після навчання, чи на вихідних захоче десь погуляти? Йди в сусідній двір?! нажаль вони не думають трохи далі ніж ті пару років, що поводять дітей. Ми всі з дітьми, від народження до 16 років. Нам всім треба і садки і школи. Але ж не на території двору який об'єднує 9 будинків на 700 квартир. Як вже пообіцяли міській раді, то треба було будувати садок одразу. Визначити йому місце. А не набудувати будинків, а потім згадати за садок. Чи хоча б бути людьми і при продажі так і показувати, що ми купуємо!!!!!! Я та всі мої сусіди, просимо допомоги, хто може вплинути на цю ситуацію!!! ми та наші діти ПРОТИ такого здоровенного садка. В ідеалі щоб його взагалі не було. Як вже не реально, то щоб забудовник врахував в першу чергу інтереси своїх клієнтів. Бо гроші взяв, і на тому розмова закінчена. Нас це вже дістало! Якби я знала, що так кинуть, я б ніколи не купила тут квартиру. Я обирала затишний двір, та дитячий майданчик дітям.
----------------------------------------------


Оригінал тут. Там же можна подивитися плани забудови

https://www.facebook.com/groups/govarta1/permalink/711284029065215/
Прикрепления: 4632268.jpg (96.6 Kb)


Сообщение отредактировал sdr112 - Середа, 12.07.2017, 20:50
 
AngelkДата: Неділя, 16.07.2017, 21:10 | Сообщение # 617
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора, майбутні сусіди! Я живу за адресою Тернопільська, 21А вже другий рік. Щодо ситуації з прилеглою територією хочу дещо поділитись.
Я і мої сусіди (Тернопільська,21А, Б, В, не знаю на рахунок решта будинків) коли купували квартири прилегла територія на ген.плані була така як ви це бачите на титульній сторінці цього сайту - велика, простора, з зеленими насадженнями, зонами відпочинку і дит майданчиками (фото 1 і 2). Ми живемо і чемно чекаємо коли всім нам облаштують три роки тому обіцяний двір. Тут ми бачимо що посеред двору заливають фундамент! і територія огороджена на 70%!!! Взнаємо - це ПРИВАТНИЙ садочок!!! Це не наша територія! Це буде чужа приватна територія, а нам залишають маленький кусочок газону, в який входить роз'їзд машин (фото 3). Ми не проти садочку, хоча в нас ніхто не питав, і те що зобов'язання перед нами не виконав забудовник це теж далеко не перше питання. Це буде ПРИВАТНА ТЕРИТОРІЯ, ЗА ПАРКАНОМ!!! Будинкам В, Г, Е, Є щоб погуляти з дітьми треба буде перейти весь двір, ну і самих ви їх не відпустите, бо це буде далеко і на роз'їзі машин. Ну в приватна територія - це сьогодні садочок, а завтра не садочок.....!!!!
Розумію, що для когось це напевно великий + що має бути садочок.... Але зважте скільки ви ним будите користуватись, коли... У нас в районі є садочки 2 державних і 3 приватних (10-15хв ходьби), і думаю це тільки початок - район розбудовується.
Я змалювала Вам реальну ситуацію!
Подумайте, хто вже придбав тут житло.
Мешканці, які зараз тут живуть - обговорюють всі за і проти, збирають підписи.
Ми, мешканці вирішення цього питання бачимо так:
1. Ми проти додаткової приватної будівлі посеред двору.
2. Ми намагаємось відстояти обіцяну нам прилеглу територію.
3. Ми не проти садка, але в комерційних приміщеннях перших поверхів будинків. Їх дуже багато!
Звертаюсь до Вас майбутні сусіди! Хто хоче мати просторий затишний двір. Виходьте на зв'язок. В попередньому коментарі є ссилка на Facebook. Нас заселено лише 2-3 будинки і то далеко не повністю. Щоб зібрати більшість підписів нам важлива ваша думка і підписи.
Дякую!!!
Прикрепления: 0432701.jpg (92.2 Kb) · 5522708.jpg (82.5 Kb) · 9087916.jpg (115.1 Kb)


Сообщение отредактировал Angelk - Понеділок, 17.07.2017, 10:04
 
sdr112Дата: П`ятниця, 21.07.2017, 12:09 | Сообщение # 618
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Да... с
Зі садком - це повний капець робиться.
Щоби краще уявити собі як компанія нас "кинула" - зверніть увану на прибудинкову території тут на фото яке презентувала компанія.


І тепер те що буде в реальності



Червоним кольором виділені межі дитячого садіка, який буде огороджений сіткою. Всі решта пару метрів квадратних що лишаються - це і є прибудинкова територія на 10!!! будинків.

Дитячий майданчик пропонують зробити... відгадайте де... -  біля газової будки!!! (Там на малюнку такий маленький клаптик справа)

"Геніально" - нє?

І плюс до того дитячий садок буде приватний - а тому наша прибудинкова територія буде проїздна. Кожного ранку машини зі різних куточків Львова будуть приїздити в наш двір, щоби привезти дитину а ввечері забрати.

Ось така от плачевна ситуація

Додано (21.07.2017, 12:09)
---------------------------------------------
На Ютубі появилося відео щодо ситуації навколо забудови дитячого майданчика і прибудинкової території, і те як "Мальви" дурять своїх клієнтів.



Дуже показова є реакція директора - "в нас документи є, мол що ви від нас хочете".
Пане Труш - хочемо то що ви нам обіцяли коли продавали нам квартири - велику прибудинкову територію з дитячими майданчиками!!

P.S.

Недавно почув таку річ що в будинку А ніхто в підземну парковку машини не ставить бо вона затоплена.
Якщо тут є хтось з будинку А - прохання розказати більше про це.


(Це не є фото з будинку А, але думаю воно приблизно виглядає так само)

 
iratrДата: Середа, 02.08.2017, 17:57 | Сообщение # 619
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Декілька днів тому заїхали на будову, і я просто в шоці. За кого це ж треба мати людей щоби три роки будувати і ось в такому стані здати будинок.




Навколо будинку сміття, болото. Дороги немає.

Для порівняння зовсім поруч є побудований будинок від ЖК Софіївка - все чистенько, гарненько, є тротуари до підїздів

Прикрепления: 9558045.jpg (177.4 Kb) · 4292431.jpg (134.1 Kb) · 3501260.jpg (135.3 Kb)


Сообщение отредактировал iratr - Середа, 02.08.2017, 18:01
 
stouneДата: Неділя, 06.08.2017, 22:45 | Сообщение # 620
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Запрошую мешканців кварталу Новий Львів доєднуватись до фейсбук-групи https://www.facebook.com/groups/1707803029524329/ основні обговорення та об'єднання відбуваються зараз там.
Крім цього створено окремі групи на кожен будинок на Тернопільській 21.
Група закрита, тому заявка на додавання буде оброблятися якийсь час.


Сообщение отредактировал stoune - Неділя, 06.08.2017, 22:46
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика