Четвер, 28.03.2024, 21:28

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 32 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 32 з 32
  • «
  • 1
  • 2
  • 30
  • 31
  • 32
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
sdr112Дата: П`ятниця, 11.08.2017, 00:41 | Сообщение # 621
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
А тим часом з більшою силою розгоряється конфлікт між забудовником і мешканцями щодо забудови прибудинкової території і дитячого майданчика.

Вже дійшло до того що мешканці пробують блокувати будівництво.



Забудовник відповів погрозами. На місце конфлікту приїзжала поліція.

На допомогу прийшло видання Форпост. Читати статтю

Підтримав мешканців також канал Zaxid YouTube відео

Але навіть не зважаючи на це забудовник не те що не припиняє будівництва, а навпаки таке враження що будівництво ведеться просто стахановськими темпами.


І то при тому що вже рік затримка зі здачею будинку Г. Вже зрозуміло що будинки Е і К також не будуть здані вчасно і там затримка буде напевне ще більша.

Але забудовник, як той злодій, якого застали на гарячому, і поки є можливість старається вкрасти побільше території. Бо якщо то швиденько побудувати будівлю вже ніхто зносити не буде, як правило.

Враховуючи що мешканці є дуже активні і настроєні рішуче, то думаю що скоро появляться ще новини і цікаві речі про забудовника.


Сообщение отредактировал sdr112 - П`ятниця, 11.08.2017, 00:43
 
Andrew_tipseДата: П`ятниця, 25.08.2017, 11:28 | Сообщение # 622
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
До будинку Д вже підвели воду, тому закликаю всіх активніше робити ремонти щоб ми могли разом заселитися до нового року.
 
tarasprshДата: Вівторок, 03.10.2017, 14:54 | Сообщение # 623
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт.

Щодо парковок, в будинку Д в підземному паркінгу також стоїть вода.

Десь місяць тому я зняв на телефон як це все виглядає. 
Зі сторони заїзду, ліва частина була затоплена, справа було сухо.  З того часу, через дощі води стало ще більше.
Оскільки паркінг в будинку Д, Е, Є і К це є фактично один паркінг (ці будинки є сполучені), думаю багатьом буде цікаво подивитися на це все.

Це заїзд в парковку. Біля спуску купа сміття і калюжі води:


А це я зайшов в паркінг з бічного входу - тут води ще більше:


Слідуюче відео це паркінг під будинком Е. Він є відгороджений решіткою, і туди пройти не можна. Але там тоже все плаває і найсумніше  - в цей день падав дощик і вода з каналізації текла просто у підвал.


Я думаю що кожен хто хоче тут купити паркомісце може зробити свої висновки чи вартує за це платити гроші.
 
sdr112Дата: Четвер, 26.10.2017, 09:07 | Сообщение # 624
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Трохи хороших новин.
В будинку Д вже включили воду, газ і недавно підвели світло до квартир. І виглядає так що вже дехто переселився, хоча у зв'язку з тим що зараз ведуться ремонти, майже на кожному поверсі є горка з будівельним сміттям а на сходовій клітці повно піску.


Сообщение отредактировал sdr112 - Четвер, 26.10.2017, 09:10
 
МурзикДата: Четвер, 15.03.2018, 20:31 | Сообщение # 625
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Уважаемые жильцы, в магазине бытовой техники обновление ассортимента: холодильники новые модели. Если не успели обзавестись, милости просим в наш интернет-магазин Stylus. У нас есть и кондиционеры, и телевизоры, и бойлеры, и многое другое, что необходимо для новой квартиры. https://stylus.ua/holodilniki/ Очень быстрая доставка.
 
olgapet946Дата: Неділя, 26.08.2018, 08:16 | Сообщение # 626
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
wink
 
gameloid383Дата: Четвер, 29.08.2019, 12:51 | Сообщение # 627
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
wacko
 
negromovadysyaДата: Вівторок, 31.03.2020, 09:10 | Сообщение # 628
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибо
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
  • Сторінка 32 з 32
  • «
  • 1
  • 2
  • 30
  • 31
  • 32
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика