Четвер, 28.03.2024, 11:36

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
defaultNickДата: П`ятниця, 07.06.2013, 22:32 | Сообщение # 21
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
думаю не настільки голосна, як яскрава) бо підсвічували це все прожекторами і машини їздили, тому сусіди і кіпішували)
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 14.06.2013, 18:16 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Проходив сьогодні повз - позаглядав трохи через ворота.
Серйозно наростили каркас паркінгу в 16-ти поверхівці. В 10-ти поверхівці здається залили колони 4-го поверху в останньому підїзді.
 
BdzhilkaДата: Неділя, 16.06.2013, 11:55 | Сообщение # 23
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Проходила вчора повз будівництво: приємно здивував той факт, що, не зважаючи на вихідний день, було досить багато будівельників і робота просто "кипіла" (особливо на 16-типоверхівці).

Сообщение отредактировал Bdzhilka - Неділя, 16.06.2013, 11:57
 
oleg-energyДата: Понеділок, 17.06.2013, 19:56 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні вже почали заливати колони паркінгу в 16-ти поверхівці.
 
oleg-energyДата: Четвер, 27.06.2013, 07:47 | Сообщение # 25
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора розбирали кран на Сумській.
 
AmberДата: П`ятниця, 09.08.2013, 21:13 | Сообщение # 26
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Скажіть будь ласка коли буде новий звіт smile .
 
РоманДата: Понеділок, 12.08.2013, 10:51 | Сообщение # 27
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
9.08.2013 вроді лили перекриття 1-го поверху(підлогу) 16-ти поверхівки
 
oleg-energyДата: Вівторок, 20.08.2013, 11:59 | Сообщение # 28
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вибачте за довгу перерву, місяць відпочивав подалі від Львова. Сам спостерігав за будівництвом з сайту забудовника - хоча з смартфону зовсім не зручно ))
Дякую Роман за фото в фотоальбомі - бачу мою стандартну точку зйомки попалили ))
 
NordmanДата: Середа, 21.08.2013, 13:01 | Сообщение # 29
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Мене також цікавить питання чи хтось має графік будівництва 10-ти і 16-ти поверхівок.
Настільки я пам"ятаю по 10-ти поверхівці повинна вже розпочатися цегляна кладка (паралельно з картасом 5-го, 6-го поверху), хоча я можу помилятися.
 
oleg-energyДата: Середа, 21.08.2013, 16:35 | Сообщение # 30
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні проходив повз - вже наростили башту крана 16-ти поверхівки десь до рівня 5-6 поверху.
 
oleg-energyДата: Четвер, 22.08.2013, 12:24 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
По 16-ти поверхівці - колони, які на фото в останньому фотозвіті в опалубці - вже залиті, лиють наступні. Продовжують збирати кран (вже висотою більше 6 поверхів).
 
РоманДата: Понеділок, 09.09.2013, 14:31 | Сообщение # 32
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (Nordman)
Мене також цікавить питання чи хтось має графік будівництва 10-ти і 16-ти поверхівок.

В мене є. По графіку на даний час мав бути в 16-ти поверхівці вже 4-й поверх і мали б починати цегляну кладку 1-го))))
 
oleg-energyДата: Вівторок, 10.09.2013, 08:17 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Є таке в їхньому плані - на жаль, наскільки я бачу, в нього вони не вкладаються.
Вчора проходив повз будівництво - змонтували кабіну з вершком на крані для 16-ти поверхівки. Більше інфи і фотографій буде в пятницю-суботу, коли буде наступний фотозвіт.
 
NordmanДата: Вівторок, 10.09.2013, 12:27 | Сообщение # 34
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Отже наразі по 16-ти поверхівці відставання від графіку десь в межах 2-х місяців. По 10-ти поверхівці відставання близько 3-х місяців.

Також в кінці цього і на початку наступного року можна очікувати сповільнення темпів будівництва.:(


Сообщение отредактировал Nordman - Вівторок, 10.09.2013, 12:30
 
oleg-energyДата: Середа, 11.09.2013, 07:40 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Теоретично при бажанні можна і зимою працювати по заливці монолітного каркасу, адже бетоновузли знаходяться прямо в нас на будмайданчику. Наскільки я знаю при температурі до -5"С можна заливати й так, а при нижчій просто використовувати протиморозні добавки.
А в нас останні зими, не враховуючи декількох днів, це постійні коливання близько нуля - так що надіюся зимою темпи в цьому плані не впадуть.
З останніх новин - вчора повністю зібрали кран Лібхер для 16-ти поверхівки.
 
Serghiy1976Дата: Середа, 11.09.2013, 10:00 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Два тижні тому мав нагоду поспілкуватись з одним із щасливих власників майже готового будинку №1. Спитався про термін здачі його будинку в експлуатацію. Чоловік відповів, що обіцяли до жовтня вже здати. Тобто затримка по №1 близько 9 місяців. Думаю, затримка по 10- і 16-поверхівці буде не меншою... (((
Через вікно бачу будівництво будинку на Кн.Ольги. Кожен день суттєві зміни. Темп порівняно з нашим просто турбо. Може хтось зможе пояснити  причину цього?
 
oleg-energyДата: Середа, 11.09.2013, 10:32 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Так - на Княгині Ольги темпи дійсно вражаючі, такої швидкості будівництва житла у Львові я не пригадую, так не будує навіть такий гігант як Екодім.
Але там будується наразі лише один підїзд, а не весь будинок як в нашій ситуації. Але все одно темпи в нас не ого-го, на жаль.
 
NordmanДата: Середа, 11.09.2013, 11:47 | Сообщение # 38
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Напевно враховуючи масштаби будівництва дається в знаки нехватка людей, адже цегляну кладку могли б розпочати по 10-ти поверхівці вже давно. На це не повинно бути жодних технічних чи фінансових перепон.
 
Serghiy1976Дата: Середа, 11.09.2013, 12:33 | Сообщение # 39
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Може все впирається в гроші? Зараз, бачу, будується багато, відповідно і конкуренція збільшується, і продати квартиру забудовнику стає важче... Було б добре, якби на сайті забудовника з"явились коментарі щодо цього. Але...
До речі, хто знає, які зміни на 16-ці?
 
ІнвесторДата: Середа, 11.09.2013, 14:03 | Сообщение # 40
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Усім доброго дня! Радий що з"явився такий форум по моєму/нашому будинку.
Хотів би почути від усіх, які вам "відмазки" стосовно затримки будівництва розповідають у ФФБ.
Для мене були такі версії: 
1) довга зима (+/- один місяць);
2) нестача грошей через затримку здачі першого будинку, відповідно недофінансування 16-тки. Тому що ніби то останню частину грошей власники будинку №1 повинні заплатити після здачі в експлуатацію;
3) всі гроші пішли на кран, який мали купляти, аж у наступному році. А зараз будувати коротким який є. (взагалі нісенітниця);
4) арматура дуже груба, тяжко і довго зварювати, нібито купили якісь спеціальні втулки і прес для них, тепер швидше піде...
5) кран купили не добрий, шось там міняють;
6) а хтось зі "старших" на будові казав "ТА ТО НОРМАЛЬНО ВСЬО, ШО ВИ ПЕРЕЖИВАЄТЕ" smile
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика