П`ятниця, 19.04.2024, 07:37

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
Serghiy1976Дата: Середа, 11.09.2013, 14:15 | Сообщение # 41
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Думаю, причина комплексна. Хоча, як каже одна поговорка (не дослівноо): "Якщо не знаєш, в чому справа - значить справа в грошах". Чекаємо жовтня, коли здадуть перший будинок. А переживати, чи не переживати - це нічого не міняє. Та руку на пульсі тримати тре...
 
oleg-energyДата: Понеділок, 16.09.2013, 11:02 | Сообщение # 42
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Забудовник також виставив фотографії з будівництва. На днях додам їх, але вони зроблені того ж дня що й мої, +- 1 година, тому нічого нового там не видно.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 20.09.2013, 23:07 | Сообщение # 43
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Проходив сьогодні повз будівництво - основна і доволі велика кількість робітників зосередилася на 16-ти поверхівці. Активно нарощували опалубку для перекриття 1-го поверху.
На 10-ти поверхівці вже перекриття 6-го поверху залите повністю.
 
oleg-energyДата: Четвер, 03.10.2013, 11:57 | Сообщение # 44
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вирішив сьогодні в обід краєм ока глянути на будівництво. Загалом споглядання будівництва було відсунуте на другий план - всю мою увагу привернув паркан який встановлюють в дворі подвіря будинків на Сумській - Кам'янецькій, приблизно за адресою Кам'янецька 22. 
Вже почали вирізати дерева, боюся що там буде будівництво ще одного будинку. Питання лише в тому наскільки великого і високого. Боюся що тепер буде вікно в вікно. sad
 
oleg-energyДата: Понеділок, 07.10.2013, 12:46 | Сообщение # 45
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
В суботу від немачогоробити підїхав на будівництво. Чути було якийсь шум біля бетоновузла, але робочих я на самих будинках не помітив. Зі зімн - залили декілька колон 2-го поверху на 16-ці. Закріплена гідроізоляція на цокольному поверсі, мабуть на днях почнуть засипати.
На 10-ці практично залили всі колони 7-го поверху + наскільки я помітив десь приблизно під половиною перекриття для 7-го поверху вже стоїть опалубка (може й залита).
Шановні прошу не соромитися і писати wink , а то в мене складається враження що мало кому цікаво. Дякую.
 
Serghiy1976Дата: Понеділок, 07.10.2013, 21:10 | Сообщение # 46
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановний Олег! Завжди цікаво читати нові коменти і бачити нові фото. Але легше подивитись на сайті, чим підняти дупу, поїхати на будову, подивитись і самому поділитись цим всім з народом. Можливо мало люду знає про цей сайт. Можливо ніхто не має часу. Можливо банально ліньки. Зі свого боку обіцяю при нагоді завзжди щось писати про побачене.
Що нового відбувається в наших "сусідів" на Кам"янецькій?
 
РоманДата: Вівторок, 08.10.2013, 09:49 | Сообщение # 47
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже цікаво...ваша робота насправді оцінена, більше б таких ініціативних людей)))Що мені відомо - кажуть що нарешті на 16-й повністю зібраний кран і робота...рушиться.....обіцяють 6 поверхів до кінця року...( в мене є сумніви)....хоча побачимо))
 
Serghiy1976Дата: Середа, 09.10.2013, 22:53 | Сообщение # 48
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні був близько 13.00.  Дивився через браму, тому бачив те, що бачив. Може десь і помиляюсь, то поправте.
На 16-ці залиті всі колони 2-го поверху, з деяких ще не зняли червоні фігні (стінки), не знаю як правильно вони називаються.
На 10-ці опалубка 7-го поверху на 3/4 залита, Ще 1/4 під перекриттям, але ще не залито.
Народу не було, можливо була обідня перерва.
Охоронець при розмові сказав що "вони трохи заворушились, бо їх підганяють".
 
РоманДата: Середа, 30.10.2013, 10:15 | Сообщение # 49
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Майбутні співжильці яким чином нам вплинути на швидкість будівництва...бо вже внесено більша половина грошей у фонд а ще нема і 1/15 будинку, питання навіщо їм ще гроші нехай собі лежать на процентах...як би нам спільно про це обмовитися...можливо зустрінутись...є закон про фонди ці ..може там щось викопати...просто з такими темпами і через 5 років не бачити будинку(((((

Додано (30.10.2013, 10:15)
---------------------------------------------
я тут поговорив з людьми...давайте гуртуватися(пропоную дати телефони в приват модератору цього сайту), пишем колективну заяву і до Олійника(босс Мальвів), а то кажуть там більше вже директорів і керівників ніж професійних будівельників(яким доречі затримують зарплату=якість , швидкість будівництва).У разі відхилення Забудовника від графіку виконаннябудівельних робіт більш ніж на 60 (шістдесят) календарних днів, Довіритель має
право на тимчасове призупинення внесення коштів до ФФБ.
- пунк із договору!!!

 
oleg-energyДата: Середа, 30.10.2013, 11:33 | Сообщение # 50
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Пропозиція хороша. Треба читнути договір, бо в мене чесно кажучи такого пункту не бачив. Друге питання - в кого є цей графік виконання будівельних робіт ? Мені хтось скинув але наскільки він офіційний?
Скидайте свої дані, в мене є пошта деяких користувачів, але не всіх. Будем шось мозгувати.
 
РоманДата: Середа, 30.10.2013, 12:22 | Сообщение # 51
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
відправляйте їм на почту пропозицію, нехай дають свої контактні дані, будемо домовлятися про нашу першу зустріч...на зустрічі зможемо все гарно обмозгувати....думаю все в наших руках. п.с. добре б було мати ваш телефон п. Олеже.
 
oleg-energyДата: Середа, 30.10.2013, 12:41 | Сообщение # 52
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Мій номер O97-92I-Ч6-78
 
NordmanДата: Четвер, 31.10.2013, 16:39 | Сообщение # 53
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Наразі першими діями пропоную створити офіційний лист до ФФБ з наступними вимогами:
- Договір про спорудження житла між Управителем (ФФБ) і Забудовником.(п.4.1 правил ФФБ)
Нажаль у всоєму пакеті документів цього договору я не знайшов.
- У разі, якщо Забудовник змінює заплановану дату введення об'єкта будівництва в експлуатацію та дату передачі його під заселення, він зобов'язаний офіційно повідомити про це Управителя із зазначенням підстав для такої зміни для подальшого повідомлення Довірителів ФФБ та внесення відповідних змін до Договорів про  участь у ФФБ та похідних документів. (п.4.2 правил ФФБ)
Зараз цілком очевидно, що запланована дата завершення будівництва не відповідає дійсності і описані вище пояснення повинні б мали мати місце.
- Розрахунковий баланс ФК Новий Львів в межах чинного законодавства (?).
 
Можна також подумати на рахунок інших документи. e.g.: Актуальний графік будівництва, тощо.


Сообщение отредактировал Nordman - Четвер, 31.10.2013, 16:40
 
ІнвесторДата: П`ятниця, 01.11.2013, 10:49 | Сообщение # 54
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, майбутні сусіди! Я пропоную усім зацікавленим у вищесказаних діях, зустрітись та все обговорити. Я пропрацьовував договір з юристом, та маю деяку інформацію. Можемо діяти у цьому напрямку. О67 32О 6З 0О
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 01.11.2013, 11:18 | Сообщение # 55
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Погоджуюсь. Розішлю на імейл всім зареєстрованим на сайті інвесторам питання-пропозицію щодо зустрічі.
 
РоманДата: П`ятниця, 01.11.2013, 11:57 | Сообщение # 56
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Нас вже є 5 чол...тянути не потрібно, ще кілька чол. і можна оголошувати місце і час зустрічі тут на сайті + додатково зізвонитись. P.S. мій 093I9415I3 приведу, зі собою ще одного інвестора. Їхній графік будівництва в мене з печатками, думаю він офіційний. Подивіться чи у вас є пукт в договорі:У разі відхилення Забудовника від графіку виконання будівельних робіт
більш ніж на 60 (шістдесят) календарних днів, Довіритель має
право на тимчасове призупинення внесення коштів до ФФБ?
 
olezhaДата: П`ятниця, 01.11.2013, 13:00 | Сообщение # 57
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
мій.тел О6772І44І4
такий пункт в договорі є.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 01.11.2013, 13:23 | Сообщение # 58
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
В обід ходив дивитися на будівництво - по 16-ці змонтували опалубку (десь на 80%) для перекриття 2-го поверху, але ще без арматури.
По 10-ці - здається залили повністю перекриття 7-го поверху + колони в половині підїзду 8-го поверху.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 01.11.2013, 13:54 | Сообщение # 59
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Наразі є 7 телефонів інвесторів (разом з моїм). Як варіант для зустрічі - робочий час на Новому Львові десь безпосередньо біля Мальв або будівництва, по гарячих слідах можна зразу і на Мальви зайти. Або у вихідні наприклад ці, але тоді вийде лише обговорити (але в більш спокійній атмосфері бо в робочий час не всі можуть нормально відпроситися). Мені підходять обидва варіанти, оскільки я працюю на Новому Львові.
Ввечері гляну свій договір на рахунок пункту про 60 днів. До речі вкажіть під яким він у вас номером?!
 
defaultNickДата: Неділя, 03.11.2013, 20:39 | Сообщение # 60
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Інвестор Ірина, 0972396232, активно спостерігаю за форумом, теж виникли питання по швидкості та реалізації об'єкту. Готова зустрітись для обговорення супутніх питань щодо будови.
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика