Четвер, 28.03.2024, 11:20

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 4 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
РоманДата: Понеділок, 04.11.2013, 09:38 | Сообщение # 61
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене під пунктом 5.10. Нас думаю вже достатньо...давайте, звичайно, зустрінемось на Новому Львові, там рядом Мальв є забігайлівка "Зелений клен". Мені і ще одному інвестору зручно в любий час, бажано щоб це був робочий час, може нас і зразу пан Олійник прийме, в крайньому разі наш колективний лист. Назначайте дату і час п. Олеже!
 
olezhaДата: Понеділок, 04.11.2013, 09:47 | Сообщение # 62
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
Ввечері гляну свій договір на рахунок пункту про 60 днів. До речі вкажіть під яким він у вас номером?!
п.5.10 У разі відхилення Забудовника від графіку виконання будівельних робіт більш ніж на 60 (шістдесят) календарних днів, Довіритель має право на тимчасове призупинення внесення коштів до ФФБ.
п.5.11 Для відновлення графіку подальшого внесення Довірителем коштів до ФФБ сторони погоджують новий графік внесення Довірителем коштів до ФФБ з врахуванням термінів, що призвели до відхилень Забудовника у графіку виконання будівельних робіт.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 04.11.2013, 10:50 | Сообщение # 63
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вам пощастило, в мене такого пункту нема (. Зараз передзвоню тим інвесторам що дали свої номери. Орієнтовно на 14годину, біля бару "Зелений клен". Якщо шо - дзвоніть на номер O97-92I-46-78/
 
oleg-energyДата: Понеділок, 04.11.2013, 21:22 | Сообщение # 64
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Зустріч відбулася. Написали колективну заяву щодо темпів будівництва і занесли її в офіс. Обіцяли в найближчий час донести все до керівництва і дати нам відповідь.
P.S. Приємно було познайомитися з майбутніми сусідами smile
 
РоманДата: Четвер, 07.11.2013, 09:04 | Сообщение # 65
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Відповідь отримав: Відставання фактичного будівництва від затвердженого графіка будівництва 16-поверхового будинку є причиною неефективної організації управлінського та будівельного процесу, а також через технічні причини, що зумовило відхилення від графіка на 4 місяці. Враховуючи наведену інформацію повідомляємо, що керівництво забудовника провело заміну головного інженера та виконроба, є підписаний новий графік будівництва. Графік внесення коштів до ФФБ буде змінений з відтермінуваннням на 4 місяці.
 
oleg-energyДата: Четвер, 07.11.2013, 11:11 | Сообщение # 66
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Результат непоганий (щодо графіка внесення коштів). А щодо заміни на будівництві - найголовніше, як на мене, щоб новий головний інженер та виконроб почали керувати більшою кількістю робітників.
 
Serghiy1976Дата: П`ятниця, 08.11.2013, 11:57 | Сообщение # 67
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні зранку о 10.00 був на будові. Рбота кипіла. По 10-ці: майже повністю залито перекриття 7-го поверху і вже залито 4/5 колон 8-го поверху. По 16-ці: робітників багато як ніколи. Заливають перекриття 2-го поверху. Думаю сьогодні закінчать. В"яжуть арматуру 3-го поверху. Охоронець казав, що будуть працювати до ранку. Здається, запрацювали трохи жвавіше...
Хто знає точно, як має виглядати це відтермінування? Це зараз протягом 4-х місяців можна не вносити кошти, чи в кінці терміну? І це для всіх, чи тільки для обраних?
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 08.11.2013, 12:50 | Сообщение # 68
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо графіка виплат - потрібно це виясняти в менеджерів. Думаю це розтермінування отримають лише ті люди, які спеціально про це спитають - хто не спитає значить його все задовільняє ). З іншого боку - оскільки в нас оплата привязана до курсу долара (хоч і НБУ) - то при підвищенні курсу долара, наприклад через півроку, це розтермінування може зіграти з нами злий жарт. Так що кожен повинен зважити свої фінансові ризики. Якщо гроші не на депозитах, а "вдома під матрасом" і якщо точно не буде бажання виходити з нашого ФФБ - то смислу в розтермінуванні нема, як на мене.
Щодо сьогоднішніх темпів - цей рух радує. Але хотів би замітити що наше перекриття не таке велике щоб його був смисл лити в два заходи. Тому хочуть не хочуть будівельники працювати до ранку - але мусять лити за один захід - тобто це не можна приймати як пришвидшення темпів (попереднє перекриття також лили до ранку).
Будемо спостерігати за ними далі.
На жаль сьогодні фотозвіту (мого) не буде. Десь на наступному тижні шось постараюся на фоткати.
 
Serghiy1976Дата: П`ятниця, 08.11.2013, 13:57 | Сообщение # 69
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за вичерпну інфу! Відтермінування однозначно врятує мого товариша, в якого вже гроші на закінченню і треба думати про кредити. А так, ще на місяць-другий грошей для проплати за той час назбирає...
Щодо темпів, то реалістично дивитись на темпи будівництва першої 10-ки, яка ніби вже і закінчена, але ще досі не здана. Тому, якщо наші будинки (№2 і №3) затримають ТІЛЬКИ на півроку, то це буде дуже навіть добре...
 
InvestorДата: Неділя, 10.11.2013, 22:19 | Сообщение # 70
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
"Враховуючи наведену інформацію повідомляємо, що керівництво забудовника провело заміну головного інженера та виконроба, є підписаний новий графік будівництва."

А новий графік будівництва хтось бачив? Бо я особисто не бачив ні нового, ні старого. Якщо щось маєте чи не могли б скинути?

"Графік внесення коштів до ФФБ буде змінений з відтермінуваннням на 4 місяці."

Чи цікавилася до якого місяця вони можуть відтермінувати?
Бо в кожного угоди порізному зформовані в залежності від дати підписання...

p.s.
Подяка авторам форуму, щойно на нього натрапив.


Сообщение отредактировал Investor - Понеділок, 11.11.2013, 09:05
 
olezhaДата: Вівторок, 12.11.2013, 10:21 | Сообщение # 71
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні на офіційному сайті прочитав:
"Раді повідомити, що будинок по вулиці Сумській введений в експлуатацію!"
 
oleg-energyДата: Вівторок, 12.11.2013, 13:04 | Сообщение # 72
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Також на сайті зявилася інформації про нове будівництво нашого забудовника на Джона Ленона.
Ну це так ліричний відступ.
Дзвонив до менеджера на рахунок відтермінування моєї проплати - обіцяли до кінця тижня підготувати додаток (здається так  називається) до договору. Щодо запитання вище на рахунок кількості місяців відтермінування - то мова йде про 4 місяці. Графіка ще не маю нового.
Ще заходив на будівництво - правда була обідня перерва і людей не було, тому оцінити активінсть важко. На 13*00 така ситуація по 16-типоверхівці - залите перекриття 2-го поверху і стоїть опалубка для декількох більших колон (але на вигляд ще бетоном не залиті). По 10-типоверхівці - на вигляд залиті вже всі колони 8-го поверху + ставлять опалубку для перекриття 8-го поверху.
По Сумській активно утеплюють комерційні приміщення, які ще залишилися.
 
InvestorДата: Вівторок, 12.11.2013, 14:15 | Сообщение # 73
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Сумська hands

Олег, ну а за старим договором у Вас коли прописана орієнтовна здача об'єкту? І до якого числа Вам потрібно розрахуватись?
 
oleg-energyДата: Вівторок, 12.11.2013, 15:44 | Сообщение # 74
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
За договором - здача 4 кв. 2014 року. Остання проплата в мене була прописана в квітні 2014.
 
InvestorДата: Вівторок, 12.11.2013, 18:33 | Сообщение # 75
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене якраз через 4 місяці після Вас стоїть кінцевий термін. Причому менеджери вже тоді казали що максимум до жовтня можуть відтермінувати...

В них дійсно якась неясність з коштами, якщо спокійно можуть переносити терміни їх поступлення... На сайті обновлена інформація по проданих квартирах: виходить не  так і багато вільних пропозицій як по 10-ти так і 16-ти поверховому. По останньому дивно, що залишилися в основному вище 10 поверху, невже нижче всі дійсно продані, а люди вище не беруть... І навіть коштів отриманих від проданих 10-ти поверхів має вже дійсно хватити на каркас...

Нарахунок нового графіку будівництва, то це дійсно важлива інформація. Може Вони хай Вам, Олег, до додатку прикладуть wink
 
РоманДата: П`ятниця, 15.11.2013, 11:54 | Сообщение # 76
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
так потрібно взяти новий графік будівництва з печатками та підписами. Щодо звільнень виконроба...щось дуже дивно людину із стажем та ще й з квартирою в тих будинках(будував для себе можна сказати) звільняють, а беруть молодого і практично без досвіду..видно якісь підводні камні((.
 
oleg-energyДата: Субота, 16.11.2013, 17:53 | Сообщение # 77
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Фото за вівторок 12.11.13
 
olezhaДата: Субота, 16.11.2013, 21:20 | Сообщение # 78
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
хтось вже бачив новий графік будівництва? який там кінцевий термін?
 
YuliyaДата: Понеділок, 18.11.2013, 11:32 | Сообщение # 79
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
П.Олеже, коли Ви знову порадуєте нас новим розгорнутим фотозвітом, а то щось давненько вже його не було. З нетерпінням чекаємо.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 18.11.2013, 16:38 | Сообщение # 80
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
На жаль зараз з роботи йду коли вже темно. Але постараюся в кінці тижня все-таки організувати традиційний пятничний фотозвіт. Якраз 4 тижні буде після попереднього.
P.S. Є фото за минулий тиждень з сайту забудовника:

 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика