П`ятниця, 29.03.2024, 17:03

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 31
  • 32
  • »
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
oleg-energyДата: Середа, 06.03.2013, 10:46 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
4.03 побував на будівництві. З помічених змін - половину котловану для 16тки засипали щебенем, в іншій половині ще вибирається екскаватором грунт. По 10тці суттєвих змін не помітив.
 
olezhaДата: Середа, 06.03.2013, 11:06 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
По 10тці суттєвих змін не помітив
якщо порівнювати з 22.02.13 (дата фото), то я був там 25-26 лютого в об"єкті №1 і дивився на хід будівництва. Заливали бетоном перекриття між 1 і 2 поверхами. було залито десь половину площі.  думаю станом на сьогодні залито повністю.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 26.03.2013, 19:53 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Новий фотозвіт до вашої уваги у фотоальбомі

З помічених змін на будівництві
по 16-ти поверхівці - практично повністю виритий котолован і засипаний щебенем
по 10-ти поверхівці - повністю залиті колонни 2-го поверху і встановлена опалубка для перекриття 2 -го поверху.
Всі фото можна глянути також у цьому фотоальбомі http://fotki.yandex.ru/users/olegenergy/album/309193/?p=0
 
oleg-energyДата: Четвер, 04.04.2013, 19:28 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Дві фотографії за 04.04.13 додав у фотоальбом

З помічених змін за тиждень:
Для 16-ти поверхівки повністю засипаний котлован щебнем, по сторонах стоїть щось схоже на опалубку (але думаю що це швидше загородження, щоб земля що осипалася не змішувалася зі щебнем).
Для 10-ти поверхівки - в одному підїзді повністю залиті колони 3 поверху, перекриття 2-го поверху залите як мінімум над двома піїздами (а може й повністю).
 
olezhaДата: Понеділок, 08.04.2013, 19:13 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (oleg-energy)
Для 16-ти поверхівки повністю засипаний котлован щебнем, по сторонах стоїть щось схоже на опалубку (але думаю що це швидше загородження, щоб земля що осипалася не змішувалася зі щебнем).
Сьогодні був на будові. весь щебінь залили бетоном. напевно десь на висоту тої опалубки.
 
oleg-energyДата: Четвер, 18.04.2013, 07:53 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Був вчора на будівництві, фотозвіт у фотоальбомі.
За два тижні для 16-ти поверхового вже залили щебінь бетоном і розкладають на ньому металевий каркас.
Для 10-ти поверхового змін менше - поставили опалубку на перекриття 3-го поверху на половині будинку і залили ще декілька колон на 2-му поверсі.
 
oriryaДата: Понеділок, 22.04.2013, 12:10 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Скажіть будь ласка чи є інформація про те, коли будинки будуть здані в експлуатацію?

Дякую
 
oleg-energyДата: Вівторок, 23.04.2013, 19:44 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
В моєму договорі на квартиру в 16-ти поверховому вказаний термін введення обєкта будівництва в експлуатацію - 4 квартал 2014 року.
На рахунок 10 поверхового - то в інтернеті є оголошення про продаж в цьому будинку квартир і термін здачі будинку зазначений як червень 2014 р. - наприклад тут http://www.real-estate.lviv.ua/46703-k....ul.html
Але простіше це уточнити в представників забудовника - контактні дані в рубриці "Інформація від забудовника"
 
oleg-energyДата: Вівторок, 30.04.2013, 08:44 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Коротко про хід будівництва
16-ти поверховий на Тернопільській 21Б - практично повністю розкладена арматура металокаркасу фундаментної плити.

Також розбирають стару будівлю поруч, можливо для розміщення крану (ну це лише моя гіпотеза).

10-ти поверхівка на Тернопільській 21А - майже по всій площі поставлена опалубка для перекриття 3-го поверху + повністю залиті колони 3-го поверху.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 14.05.2013, 08:21 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Коротко про зміни за чергові 2 тижні (цього разу святкові).
Тернопільська 21Б (16-ти поверховий) - далі нарощують металокаркас фундаментної плити + каркас колон паркінгу.
Тернопільська 21А (10-ти поверховий) - зявилися залиті колони 4-го поверху + залили повністю перекриття 3-го поверху.
Фото за 13.05.2013 можна глянути у фотоальбомі.
 
oleg-energyДата: Субота, 18.05.2013, 07:27 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Стан на пятницю 18.05.13 - металокаркас для фундаменту 16-ти поверхівки на мій непрофесійний погляд готовий на 99%, мабуть на днях мали б почати заливати. На 10-ти поверхівці поставили опалубку в одному з підїздів на перекриття 4- го поверху.
 
defaultNickДата: Неділя, 19.05.2013, 08:53 | Сообщение # 12
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго ранку, збираюсь придбати квартиру у даному комплексі і цікавить питання-хтось взнавав про самого забудовника? і чому Сумську так затягують? Пропозиції дуже хороші але багато дуже маленьких АЛЕ. Питання до тих хто придбав вже квартиру-не потрібно сплачувати ніяких податків до пенсійного і т.д.? наперед дякую за відповідь
 
oleg-energyДата: Понеділок, 20.05.2013, 07:55 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (defaultNick)
Доброго ранку, збираюсь придбати квартиру у даному комплексі і цікавить питання-хтось взнавав про самого забудовника? і чому Сумську так затягують? Пропозиції дуже хороші але багато дуже маленьких АЛЕ. Питання до тих хто придбав вже квартиру-не потрібно сплачувати ніяких податків до пенсійного і т.д.? наперед дякую за відповідь
Доброго дня і Вам. Ну я думаю кожен хто вклався в будівництво  взанав за забудовника. Компанія дійсно маловідома поки-що і обєктів в неї не так і багато було. Я в принципі через декількох людей вийшов на колишнє керівництво компанії, яке мене запевнило в серйозності намірів і серйозності компанії. Це мене трохи заспокоїло і я ризикнув і вклався. Гарантувати і обіцяти вам щось не можу - адже не маю до компанії ніякого відношення.
На рахунок Сумської - коли не йду біля будинку, робота кипить по всій площі.
До речі - а які пропозиції зараз, тобто які ціни ?
Щодо сплати в пенсійний фонд і інших схожих платежів - то судячи по статтям в інеті - при купівлі через ФФБ вони дійсно відсутні. Та й взагалі полазивши по просторах нету зробив висновок, що схема "куплівлі" через ФФБ найбезпечніша якщо купляти в новобудові - не враховуючи такий варіант як купівля у вже зданому новому будинку.
 
defaultNickДата: Понеділок, 20.05.2013, 19:57 | Сообщение # 14
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
В десятиповерховому ціни варіюються в межах 840 доларів, є ще кілька підземних парко-місць, є досить хороші пропозиції, саме тому і розглядаю цей будинок. Сумську обіцяють здати вже літом, думаю-це реально. ФФБ-безпечніший, тому що реально будинок добудують, це наша із вами страхівка, коротше кажучи. Звісно сам район Тернопільської(саме наш напрямок) не з найкращих...маю величеньку надію, що там все непотрібне знесуть і насадять дерев=) так як їжджу там майже щодня то за будовою спостерігаю і відверто кажучи робота йде як на сумській так і на тернопільській. по останнім даним-16-ти і 10-ти поверхівки здаватимуться одночасно.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 21.05.2013, 07:54 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Також чув про здачу 10-ти і 16-ти поверхівок приблизно в один час, хоча якщо чесно я в цьому сумніваюся - адже площі обох будинків практично однакові, а в 10ці вже практично збудований 4 поверх. Хіба дійсно ставиться завдання про рівномірну усадку - тоді якщо вірити словам менеджерів, літом 16-ка мала б доганяти 10-ку.
 
defaultNickДата: П`ятниця, 24.05.2013, 19:40 | Сообщение # 16
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
щодня їжджу і моніторю будову. заливають фундамент під 16-ти поверховий, прискореними темпами зашивають домальовують сумську, половину 4-го поверху в 10-ти поверховому вже завершили...трохи рух йде...вчора через вітер по всьому району літав пінопласт з сумської)
 
oleg-energyДата: Субота, 25.05.2013, 20:45 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Навідався 24.05.13 на будівництво.
Вже почали заливати фундаменту плиту для 16-ти поверхвіки. Десь 2/3 плити було залито, роботи тривали. Поруч повністю знесли старий будиночок (між будинком на Сумській і 16-ти поверхівкою).
В 10-ти поверхівці поставили опалубку (а може вже й залили) перекриття 4-го поверху.
Схоже що змонтують ще один бетонвузол, поряд з існуючим. Ось коротко про досягнення на будівництві наших smile будинків.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 31.05.2013, 17:25 | Сообщение # 18
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Проходив повз будівництво - вже завезли частини крану для будівництва 16-ти поверхівки.
 
defaultNickДата: П`ятниця, 31.05.2013, 19:48 | Сообщение # 19
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
По останнім даним плиту для 16-ти поверхівки залито!справді працювали і вночі, через що трішки кіпішував сусідній народ)
 
oleg-energyДата: Субота, 01.06.2013, 08:04 | Сообщение # 20
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (defaultNick)
По останнім даним плиту для 16-ти поверхівки залито!справді працювали і вночі, через що трішки кіпішував сусідній народ)
Дивно - невже залиття бетону бетононасосом така голосна справа.
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
  • Сторінка 1 з 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 31
  • 32
  • »
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика