П`ятниця, 19.04.2024, 06:34

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 21 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
oleg-energyДата: П`ятниця, 24.07.2015, 19:55 | Сообщение # 401
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
А такий офісний комплекс для ІТ-сфери збудують по сусідству на Панаса Мирного замість того що розвалився
 
oleg-energyДата: Неділя, 26.07.2015, 18:27 | Сообщение # 402
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
 
oleg-energyДата: Вівторок, 28.07.2015, 17:57 | Сообщение # 403
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Був вчора на будівництві. Трохи пофотографував всередині 16-ки і краєвиди з неї.
Для інтириги додам - не дяеких фото видно навіть гірські вершини Карпат  smile
Постараюсь незабаром викласти фотозвіт.
 
ІнвесторДата: П`ятниця, 31.07.2015, 09:32 | Сообщение # 404
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день! Підкажіть хто щось чув про якість виконання робіт по додатковому облаштуванню сантехніки та опалення. Зараз обдзвонюють "мешканців" 16-тки і пропонують до заливки стяжки зробити вищевказані роботи. Я розглядаю для себе цей варіант. Залишається питання якості (робота + матеріали) і ціни. Напишіть хто має якусь інформацію. Дякую!
 
yrukslavkoДата: П`ятниця, 31.07.2015, 09:42 | Сообщение # 405
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Про це вже описувалось повідомлення №332

http://ternopilska21.at.ua/forum/5-2-350-16-1432495587
 
ІнвесторДата: П`ятниця, 31.07.2015, 09:49 | Сообщение # 406
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо питання завершення будівництва 16ки. Був вчора на об"єкті, але вище четвертого не піднімався. Ситуація наступна:
- доштукатурюють четвертий і ще якийсь один поверх що вище (одночасно працюють на двох поверхах тому що машини для подачі розчину всього дві)
- заливають стяжку на третьому (теж працює машина для подачі розчину)
- зовнішні роботи підходять до кінця (штукатурять стіну ту яка виходить у внутрішній двір), залишається по суті тільки стіна сходової площадки.

Які роботи попереду:
75% - внутрішньої штукатурки
95% - заливу стяжки
10% - встановлення вікон (там де сходи)
100% - встановлення дверей
100% - облаштування внутрішніх приміщень загального користування
а ще: підключення та запуск котельні, розводка опалення по поверхам (+лічильники), завершення розводки електропроводки і багато іншого...
Мій висновок: ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ У ВЕРЕСНІ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!!!
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 31.07.2015, 11:56 | Сообщение # 407
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Погоджуюсь на всі 100. Взагалі не зрозуміло чим вони займалися все літо - внутрішні мокрі роботи якраз можна було робити.
 
Serghiy1976Дата: Середа, 05.08.2015, 21:59 | Сообщение # 408
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Олег, дякую за чудові фото з краєвидами. Отримав масу задоволення! Сподіваюсь, що коли ти отримаєш свої заповітні квадратні метри, ти не перестанеш тішити диванний піпл своїми замальовками))). Так тримати! Запрошую всіх до наслідування Олегові!
 
oleg-energyДата: Середа, 12.08.2015, 08:16 | Сообщение # 409
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Кінець вересня? Я в житті оптиміст але НЕ ВІРЮ. Там ше крім штукатурки чекає залиття стяжки, прокладання труб опалення до квартир і встановлення дверей на сходових майданчиках. Про газ і ліфт і т п я взагалі не згадую.
Хоча ініціативу отримання ключів і приступання до ремонтних робіт підтримую.
 
olezhaДата: Середа, 12.08.2015, 08:41 | Сообщение # 410
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
тут піднімалося питання щодо паркування. десь на ФБ бачив наступне рішення:
Прикрепления: 8330931.jpg (156.4 Kb)
 
pavlenkaДата: Середа, 12.08.2015, 16:21 | Сообщение # 411
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
тут піднімалося питання щодо паркування. десь на ФБ бачив наступне рішення:
Прикріплення: 8330931.jpg(156Kb)
 
Виглядає жахливо, чесно кажучи.  Не хотілось би щоб оце (навіть не маю нормального слова на позначення) було в нашому дворі замість дитсадочка, який забудовник обіцяв на початку.
 
stouneДата: Середа, 12.08.2015, 21:29 | Сообщение # 412
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Хлопці, а хто платити за все це буде? 
Мене чесно кажучи лякає запал сусідів автомобілістів.
Всім байдуже що наразі довкола будинку взагалі зеленню і не пахне і ніж тратити гроші на оцю байду, я б краще кадки з деревцями під будинком поставив.
 
oleg-energyДата: Четвер, 13.08.2015, 08:42 | Сообщение # 413
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
До речі оця стіна, що видніється на фото вище, місцями трохи аварійно виглядає. Треба буде з часом з нею щось вирішувати аби чого не сталося.
А от думка про дерева і мене не покидає - можна буде восени тим зайнятися, якщо до того часу в забудовника руки не дойдуть до цього.
 
sdr112Дата: Четвер, 13.08.2015, 10:23 | Сообщение # 414
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата stoune ()
Хлопці, а хто платити за все це буде?  Мене чесно кажучи лякає запал сусідів автомобілістів.

Ніхто за це платити не буде, тому що ніхто це не збирається будувати.
Людина просто знайшла в інтернеті і показала один з варіантів вирішення проблеми паркування яка в нас 100% буде.
І як на мене то краще вже таке ніж машини на газонах
 
pavlenkaДата: Четвер, 13.08.2015, 11:53 | Сообщение # 415
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата
І як на мене то краще вже таке ніж машини на газонах
Воно то краще - але тільки на перший погляд. А якщо подумати - про машини більше дбаєм, ніж про дітей? То нічого, що діти можуть випасти з цієї пародії ігрового майданчика? А краще ніж машини на газонах - це машини на газонах з цеглиною-попередженням :)
 
olezhaДата: Четвер, 13.08.2015, 12:56 | Сообщение # 416
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені та пародія з дитячою площадкою над парковкою також не до вподоби. Просто десь таке фото в інтернеті знайшов. Здається львівське. А щодо паркування - рядом 5-ти поверховий гараж, стоянки на Буйка, біля податкової дві штуки, в гаражах на енергетичній. Є трохи далі - на Лазаренка. Не під будинком, але не так вже й далеко. В мешканців центральної частини і такого немає.

Територію засадити деревами, облаштувати дитячий майданчик. В плані кварталу ж був передбачений дит.садок.

Як би не видумували, на такій площі зробити стоянку для всіх мешканців не вийде. Якщо порахувати - то тут більше 500 квартир буде.

P.S.
В мене авто є також. Живу на Новому Львові. авто ставлю не під будинком а на одній з перелічених в першому абзаці стоянок.


Сообщение отредактировал olezha - Четвер, 13.08.2015, 12:57
 
РоманДата: Четвер, 13.08.2015, 16:28 | Сообщение # 417
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую максимальне озеленення прибудинкової території..буде до чого велік ципляти)))!! а якщо серйозно чим більше природи навколо тим краще у всіх аспектах...п.с  Можна навіть щось екзотичне посадити...якісь там акації чи що)
 
sdr112Дата: Четвер, 13.08.2015, 18:09 | Сообщение # 418
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Доречі, добрі люди, хто ставив собі покращені вікна, які у вас враження від покупки?
Я замовив собі цю річ в Остапа і мені порахували доплатити майже 6 тис (1 вікно + 2 вікна-двері на балкон).
Порадьте чи вартує доплачувати за це, бо я щось вагаюсь.
 
mnkamiДата: П`ятниця, 14.08.2015, 19:12 | Сообщение # 419
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Я ставил улучшенные окна, у меня верхние этажи и считаю это очень важным. Узнавал у других контор про профили, фкрнитуру и энергосберигающий стеклопакет. По цене примерно то на то и выходит, как у застройщика. Качество как по мне нормальное, это самое безпроблемное, что было заказано у ПП "Новий Львів". Правда проверьте, чтобы установщики подрегулировани все окна и двери, мн епришлось тыкать носом где створка не плотно прилегает к окну.
По поводу энегосбережения: тут безусловно ставить нужно, зимой потеря тепла будет значительно меньше, а с учетом того, что у меня в квартире, например, дверь на балкон с таким же по высоте окном, то вопрос "нужно ли" отпадает. Да, приходится доплатить, но в конце концов будет лучше, чем тот 3х камерный профиль с обычным стеклом, уже видел в новостроях, когда возле нового пластикового окна холодно даже осенью.

Додано (14.08.2015, 19:12)
---------------------------------------------
По поводу площадки - убожество и хотелось бы машин по-меньше во внутреннем дворе, на 500 квартир будет много детей и всем нужно где-то играть... Да и смотреть на детскую площадку и кусты приятнее, чем на бетонную стоянку забитую машинами. Лучше бы построили отдельно стоящую парковку возле комплекса, все равно не хватит подземных парковочных мест.

 
sdr112Дата: Четвер, 20.08.2015, 09:26 | Сообщение # 420
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Закинув в фотоальбом нові фото з будівництва

Щодо будинку Д - почув таку інформацію, що, за планом, до середини вересня каркас будинку мав би бути закінчений зі стінами і вікнами.

І ще - я помітив новий плакат ЖК на Кам'янецькій. І якщо я правильно розумію, то виглядає так що там будуть розвалювати старі будинки біля дороги і ставити ще один новий будинок



Сообщение отредактировал sdr112 - Четвер, 20.08.2015, 12:29
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика