Звіти про хід будівництва - Сторінка 31 - Форум
Субота, 25.02.2017, 08:07

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 31 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 31 з 31«12293031
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
ladalvДата: Понеділок, 28.11.2016, 13:30 | Сообщение # 601
Рядовий
Статус: Offline
Доброго дня. А що в будинку Е тепер будуть муровані балкони, бо ніби мали бути металеві поручні?

ira1811Дата: Вівторок, 29.11.2016, 12:57 | Сообщение # 602
Рядовий
Добрий день. 
Виконуємо оперативно роботи по встановленню систем опалення, водопостачання, водовідведення.
1.Підігрів підлоги будь якої складності, 
2. Автономне опалення. 
3. Заміна труб та стояків.
4. Підключення пральних посудомийних машиш, душових кабін, бойлерів і т.д.
5. Заміна лічильників
6. Заміна та встановлення радіаторів.
7. Прочистка каналізації.
Працюємо із СОНЯЧНИМИ ВОДОНАГРІЙНИМИ СИСТЕМАМИ,
Повний комплекс робіт по встановленню ТВЕРДОПАЛИВНИХ, електричних котлів, сонячних водогрійних систем.
Розрахунок матеріалу +доставка + консультація . 
Працюємо по Львіві та області.
096-169-82-15
050-372-99-26

sdr112Дата: Субота, 03.12.2016, 23:18 | Сообщение # 603
Лейтенант
Пару нових фото з будівництва (фото за 26 число)
Будинок К

Будинок Е

Появилася інформація що за будинок ставлять навпроти заправки.

Забудовником є сумнозвісний Ірокс.

Додано (03.12.2016, 23:18)
---------------------------------------------

Цитата AmourTier ()
Питання до тих, хто вже робив ремонт, чи влаштовують вас двері від забудовника, чи вирішили поміняти?

Наскільки я знаю двері вони ставлять одинакові у всіх будинках. Тут на форумі тема дверей вже піднімалась, аналогічне питання я навіть задавав Олегу десь більше року тому. І от недавно заходив до себе в будинок Д, і дивився які двері поставили мені - то погоджуюся з раніше висказаною думкою що двері фірма ставить добротні. Вони такі трохи важкуваті, і зверху мають дерев'яне покриття.
Прикрепления: 8225556.jpg(106Kb) · 1296905.jpg(126Kb) · 0231521.jpg(121Kb)

Сообщение отредактировал sdr112 - Субота, 03.12.2016, 23:02

sdr112Дата: Понеділок, 12.12.2016, 23:00 | Сообщение # 604
Лейтенант
Цитата ladalv ()
Доброго дня. А що в будинку Е тепер будуть муровані балкони, бо ніби мали бути металеві поручні?

Виглядає так що муровані балкони будуть і в Д будинку. Там раніше стояли металеві огорожі, тепер їх забрали і балкони замуровують цеглою

З одної сторони це звичайно дуже добре і мене тішить, бо як я писав раніше, ці всі огорожі дуже не практичні. Більша половина людей полюбому буде шклити балкони, і з тими огорожами буде повна каша, бо одні будуть їх знімати і мурувати балкони, другі будуть ставити слопакети і т.д. - получиться повна каша. А так хоч є надія що будинок буде хоча б якось більш-менш гармонійно виглядати.
З іншої сторони будинок Д мав би бути зданий вже ще у вересні, а з тими новими добудовами треба буде ще раз перемальовувати фасад - то затримка зі здачі будинку буде пів року а може і більше.
Прикрепления: 0981084.jpg(108Kb)

sdr112Дата: Понеділок, 12.12.2016, 23:07 | Сообщение # 605
Лейтенант
Доречі вже висилили всіх працівників з будки яка є між 16 поверхівкою і будинком Д. 

Так виглядає що це буде зноситися і забудовник готується до облаштовування прибудинкової території.
Думаю було б добре якби сюди підтагнулися жителі з будинку на Суміській, 16 поверхівки, будинку А, і інших - щоби котролювати цей процес, і відразу виявляти халтуру робочих. Я думаю що це є у інтересах всіх жителів.
Прикрепления: 5967423.jpg(90Kb)

stouneДата: Середа, 21.12.2016, 21:28 | Сообщение # 606
Сержант
Цитата sdr112 ()
Так виглядає що це буде зноситися і забудовник готується до облаштовування прибудинкової території.Думаю було б добре якби сюди підтагнулися жителі з будинку на Суміській, 16 поверхівки, будинку А, і інших - щоби котролювати цей процес, і відразу виявляти халтуру робочих. Я думаю що це є у інтересах всіх жителів.
Так є що забудовник не дуже зважає на зауваження. Прибудинкову територію для будинку А не здано досі. В мене цілий стос відписок чому. Останню заяву подали осінюю, десь в жовтні. Їхнього запалу вистачило на те щоб забрати дві купки сміття.
Деякі дефекти виявляються лише в експлуатації, як просідання плитки біля в'їзду в паркінг, або "геніальне" рішення поставити аж дві ливневі решітки десь на сто метрів дороги причому одну з них засипати землею.

sdr112Дата: Понеділок, 06.02.2017, 22:20 | Сообщение # 607
Лейтенант
Трохи нових фото з Будівництва

Будинок В і Г.

Будинок Д

Будинок Е

Будинок К

Додано (06.02.2017, 22:20)
---------------------------------------------
На жаль проблема забудовника зі затягуванням будівництва до кінця не вирішена.

Будинок "Д" затримка зі здачею вже 4 місяці.
І дивлячись з якою швидкістю робітники домуровують балкони і враховуючи що їх ще потім треба штукатурити і малювати то виглядає що цей будинок здадуть з затримкою десь з 8 місяців.
І то притому що менеджери і прораби казали що будинок будується з випередженням термінів.

Хоча в будинку "В" бачу вже є сім зашклених балконів. Незнаю чи цей будинок є зданий але виглядає так що там люди вже роблять ремонти.

З прибудинковою територією наразі змін ніяких.

Прикрепления: 5412532.jpg(122Kb) · 2920883.jpg(180Kb) · 7772515.jpg(135Kb) · 5532220.jpg(115Kb) · 4364219.jpg(161Kb) · 8734686.jpg(109Kb) · 1456812.jpg(112Kb)

oleg-energyДата: Четвер, 16.02.2017, 08:37 | Сообщение # 608
Полковник
Я вже й забув за свій сайт, оскільки по своєму будинку обговорення повністю перемістилося у фейсбук, а тут я бачу життя продовжується  wink 
Раджу створювати аналогічно фейсбук групи - це практичніше і простіше в спілкуванні на етапі здачі будинку.

sdr112Дата: Неділя, 19.02.2017, 21:54 | Сообщение # 609
Лейтенант
Привіт Олег.

Розумію що фейсбук група може бути в дечому практичніше, але дуже велика перевага цього сайту є в тому що керівництво "Нового Львова" заходить сюди і читає відгуки, таким чином можна дуже ефективно впливати на хід робіт і заздалегіть виправляти недоробки і халтури робочих. Тим більше що сайт доступний з пошуку і дуже багато людей перш ніж купляти квартиру читає відгуки на цьому форумі (сам особисто знаю 3-х таких).

Це особливо актуально тому що найблищим часом забудовник мав би зносити паркан і облаштовувати прибудинкову територію (я принаймні надіюся на це), яка є важлива для всіх будинків а не тільки для якогось конкретного, тому думаю було б дуже добре якби ви крім фейсбуку не забували і про цей сайт.

Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Сторінка 31 з 31«12293031
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика