П`ятниця, 29.03.2024, 09:14

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 20 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
РоманДата: Четвер, 09.07.2015, 12:50 | Сообщение # 381
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Сторона виконання фасаду може бути повязана із погодніми умовами, швидкість висихання тиньку...хотілося б виріти, що забудовник розуміє про свою колосальну затримку здачі будинків 21А і 21Б і робить все можливе для виконання своїх обіцянок!
 
pavlenkaДата: Четвер, 09.07.2015, 13:56 | Сообщение # 382
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Романе, ви про які погодні умови говорите??? Те, щовчора ввечері був дощ? Це вже просто смішно... бо погода тут зовсім ні до чого.
А затримка в рік від першого договору, переукладання нового на рік, а потім від нового затримка вже у 7 місяців - це не просто колосально... в нормальній країні за таке безчинство вже або хтось би сидів, або лишився б без копійки...
 
lvov-1983Дата: Четвер, 09.07.2015, 22:29 | Сообщение # 383
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
дуже насторожує цей факт,якщо б раніше знала про таку затримку,замислилась би,хоча перечитала усі коменти,ніби дуже не сварили забудовника,тепер лишається тільки чекати на свої омріяні кв.метри
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 10.07.2015, 09:28 | Сообщение # 384
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну про затримку по 16-ти поверхівці мова почалася ще в кінці 2013 року. Ми ще тоді ініцативну групу збирали, ходили до "забудовника" (до керівництва ФФб). По 10-ти поверхівці також народ трохи писав про терміни вже тоді.
 
lvov-1983Дата: П`ятниця, 10.07.2015, 13:47 | Сообщение # 385
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
НАЖАЛЬ,А МОЖЕ І НІ,НЕДОЧИТАЛА. ЗАРАЗ У НИХ СТІЛЬКИ БУДОВ,ЩО БУДЕМО СПОДІВАТИСЬ ЩО ДУЖЕ НЕ ЗАТРИМАЮТЬ..ХОЧА ВЖЕ Є БУДІВНИЦТВА ДЕ СКОРШЕ БУДУЮТЬ
 
pavlenkaДата: Четвер, 16.07.2015, 20:29 | Сообщение # 386
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну дуже мені сподобався ось цей творчий підхід до скління балконів... З такими курниками наш фасад скоро стане просто лялею... Це ж мій балкон, Карл!
Прикрепления: 8125037.jpg (96.3 Kb) · 6189893.jpg (101.1 Kb)
 
oleg-energyДата: Четвер, 16.07.2015, 21:32 | Сообщение # 387
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Жах. Будинок новий а вже починає виглядати як гуртожитки збудовані в 80-их.
А потім Umka пропонує боротися з такими проти паркування на тротуарах.
 
pavlenkaДата: Четвер, 16.07.2015, 21:45 | Сообщение # 388
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
В такі моменти стає шкода, що немає штрафів за такий креатив...

А загалом скажу, що оці балкони в шаховому порядку реально непродумані... З власного побаченого скажу, що після дощів на цьому балконі назбирується ціла калюжа води... і це звичайно, теж печально, що в архітекторів не вистачає мислення продумати всякі життєві нюанси, а не тільки думати про самовираження і творчість sad
 
oleg-energyДата: Четвер, 16.07.2015, 21:58 | Сообщение # 389
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогоднішнє фото
 
yrdopomogaДата: П`ятниця, 17.07.2015, 06:51 | Сообщение # 390
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Штрафи за такі балкони є! Це грубе порушення як дбн, так і правил користування приміщеннями житлових будинків. Архітектурна інспекція штрафане за таке по повній, навіть рішення по демонтажу можна домогтись у судовому порядку. Не слід в усіх бідах винити когось, архітекторів ітд. Чи люди не бачили планування квартири, коли купували її? Балкон - виступаюча з площини стіни фасаду обгороджена площадка, що служить для відпочинку влітку або для підсилення архітектурної виразності будівлі. Мене лякають не думки про самовираження архітекторів, а самовираження власників, квартири яких, ну, явно "виділяються" на фоні фасаду.

Сообщение отредактировал yrdopomoga - П`ятниця, 17.07.2015, 14:53
 
link_sДата: П`ятниця, 17.07.2015, 09:39 | Сообщение # 391
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
Це грубе порушення як дбн, так і правил користування приміщеннями житлових будинків.
розкажіть про це порушення..які саме норми ДБН порушені будуть засклінням балкону?
ну або що з Правил буде порушено
 
yrdopomogaДата: П`ятниця, 17.07.2015, 09:45 | Сообщение # 392
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
ст. 28 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 25 Закону України «Про основи містобудування», п. 4.10. б)
приміток 2 ДБН В.2.2-15-2005, п. 1.4.5 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій. 
п. 8.14 ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» допускається зміна фасадів житлових будинків, яка повинна носити системний характер для усього будинку. Скління існуючих балконів і лоджій заборонено.


Сообщение отредактировал yrdopomoga - П`ятниця, 17.07.2015, 10:06
 
sdr112Дата: П`ятниця, 17.07.2015, 16:13 | Сообщение # 393
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
З одної сторони згідний з Олегом що будинок виглядає як гуртожиток. Але з іншої - в мене реально питання, якої холєри наш забудовник не шклить балкони?

Я дуже часто проходжу біля Княгині Ольги і завжди милуюся наскільки гарно і добре зроблено будинки в "Добра оселя"


Зацініть як всі балкони гарно зашклені, причому шикарними панорамними вікнами.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 20.07.2015, 17:31 | Сообщение # 394
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Площі зашклених балконів і лоджій рахуються за іншими коефіціентами - тому при великих балконах/лоджіях може суттєво зрости вартість квартири для покупця. Хоча я бачу в нових будинках забудовник вже склить з самого початку лоджії - що є правильно.
 
sdr112Дата: Вівторок, 21.07.2015, 11:02 | Сообщение # 395
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
Хоча я бачу в нових будинках забудовник вже склить з самого початку лоджії - що є правильно.

Якщо ти маєш на увазі Будинок Д - то воно і "так" і "не так"
Балкони скляться але не всі. Тільки зі сторони внутрішнього дворику будинок буде виглядати ось так от


Зі сторони дороги взагалі буде ось таке


Тобто на балконах буде просто металева огорожа. Ну а з нашим українськи менталітетом, я майже впевнений що це все перетвориться у "натюрморт" тому що хтось буде це все шклити, хтось буде підмуровувати, хтось підмуровувати і шклити... і т.д. 
Так що я думаю що будинкам А і Б з тої точки зору ще досить таки повезло. Вони ще будуть виглядати ще більш-менш цивілізовано

Додано (21.07.2015, 11:02)
---------------------------------------------
P.S.
Вчора ввечері після роботи вирішив зайти на будівництво. Фотографії традиційно закинув в фотоальбом

Дуже серйозний прогрес є в будинку "Г", там зараз заливають перекриття 6 поверху, я навіть спочату був спантеличиний і подумав що я щось погано порахував, але так виглядає що забудовник просто таки рекодно за місяць часу залив 2 поверхи.
В будинку "В" вже перекривають 10 поверх
В будинку "Д" заливають колони 10 поверху.

 
oleg-energyДата: Середа, 22.07.2015, 09:45 | Сообщение # 396
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
До речі яка там ситуація всередині 16-типоверхівки хтось в курсі? А то ж типу обіцяли закінчити в III кварталі цього року )
 
pavlenkaДата: Середа, 22.07.2015, 17:50 | Сообщение # 397
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
А може хто бачив-знає, чи відкрили вже заїзд до 21а? Бо не мала змогу цього тижня глянути.
 
LexaДата: Середа, 22.07.2015, 18:23 | Сообщение # 398
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Нет заезд еще не открыли. Они брущатку ложат в лучшем случае раз в неделю, а за частую раз в две. Почти каждый день на стройки так что имею возможность наблюдать за выполнением работ.
 
link_sДата: Четвер, 23.07.2015, 14:39 | Сообщение # 399
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
стосовно заїзду до 21а - останнє що чув, це що на початку серпня мають відкрити (як перед тим 15 червня, 15 липня)...
незаставлена бруківкою частина заїзду наче мала бути асфальтованою, але тепер наче вирішили таки бруківку ставити. та частина що залишилася - невелика, заставити її цілком можна за 1 день мабуть, але після того ще 5 днів (зі слів робітників) треба буде чекати щоб бруківка встоялася, і відповідно - проїзду не буде..
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 24.07.2015, 13:06 | Сообщение # 400
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сусіди розширюються
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика