Четвер, 18.04.2024, 19:18

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 19 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
Les7747Дата: Четвер, 18.06.2015, 07:57 | Сообщение # 361
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Serghiy1976 ()
Хто захоче залізти - той залізе. Якщо домурувати стінку, то буде менше світла потрапляти, а вона (квартира 76,6) й так одна з найтемніших в будинку...
Ну тут я з Вами не погоджуся, нарахунок хто захоче залізти - залізе. Якщо є можливість зменшити таке "щастя" - треба її використати. Та й тінити особливо добудована боковина не буде, тим більше - це вікно спальні. А от заглядати із загального балкону, точно стануть менше:)))
 
yrukslavkoДата: Четвер, 18.06.2015, 18:14 | Сообщение # 362
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось настала приємна новина для власників квартири в будинку "Г" почали виставляти опалубку для влаштування перекриття 4-го поверху, та розставили блоки для мурування 1-го поверху.



В будівлі "В" виставили колони 9-го поверху



В будівлі "Д" на частини почали виставляти риштування для перекриття 8-го поверху



Фотографії зроблено не телефон за якість вибачайте


Сообщение отредактировал yrukslavko - Четвер, 18.06.2015, 18:20
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 19.06.2015, 13:19 | Сообщение # 363
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Насправді це я відредагував його повідомлення. Хоча дивно - раніше будь-який зареєстрований користувач міг вставляти фото. Збилися налаштування - спробуйте зараз хтось вставити зображення.
 
yrukslavkoДата: П`ятниця, 19.06.2015, 18:04 | Сообщение # 364
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
Насправді це я відредагував його повідомлення.

дякую, а вчора дійсно не було кнопки щоб прикріпити фото.
 
YuliyaДата: Субота, 20.06.2015, 09:57 | Сообщение # 365
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановні майбутні сусіди, може в когось є інформація що до підключення води у будинку 21а, бо вже би якось пора ремонт починати, а на високі поверхи води відрами багато не наносиш.
 
stouneДата: Субота, 20.06.2015, 14:31 | Сообщение # 366
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Yuliya ()
Шановні майбутні сусіди, може в когось є інформація що до підключення води у будинку 21а

Коли підключать. Я письмової відповіді від забудовника вже місяць чекаю. Якщо б решта тих хто так  поспішає робити ремонт теж заяви написали думаю це відбулося б швидше.
 
YuliyaДата: Субота, 20.06.2015, 14:54 | Сообщение # 367
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Тоді може б нам вартувало колективне звернення написати, а не по одному заяви носити?
 
pavlenkaДата: Неділя, 21.06.2015, 21:05 | Сообщение # 368
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Тоді може б нам вартувало колективне звернення написати, а не по одному заяви носити?

Цілком згідна! Yuliya, якщо будете організовувати людей для написання колективного звернення, сповістіть, будь ласка, тут - я би теж приєдналася.
 
stouneДата: Вівторок, 23.06.2015, 13:35 | Сообщение # 369
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Отримав відповідь від забудовника. 
Підключення до водоканалу мало б відбутися до 10.07 включно. 
Це крайній термін, тому можливо - це відбудеться швидше.
 
AngelkДата: Вівторок, 23.06.2015, 21:13 | Сообщение # 370
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Також вже є перші отримані права власності!
 
oleg-energyДата: Середа, 24.06.2015, 08:11 | Сообщение # 371
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Планую наступного тижня напроситися і трохи пофоткати свою квартиру і відповідно будинок (16-ти поверхівку) всередині. А то крім зовнішніх робіт не зрозумілий стан речей всередині.

Ті хто отримав право власності по 10-ти поверхівці Тернопільська 21 А розкажіть про фінансову сторону питання, та й взагалі що і як?!
Дякую sdr112 за фото. Вже доступні у фотоальбомі
http://ternopilska21.at.ua/photo/foto_budivnictva/2015_rik/9
І фото Угорської http://ternopilska21.at.ua/photo/foto_budivnictva/ugorska_14/10
До речі ти працюєш в Домінанті чи напролом пішов фоткти? smile
До речі молодці що почали склити балкони одразу та ще й панорамними вікнами в будинку Тернопільська 21 Д
 
ОленкаДата: Середа, 24.06.2015, 11:45 | Сообщение # 372
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня! я чомусь не розумію чому в будинку "Г" і "Д" на квартири ціни були однакові і мали вони будуватись одночано, а на даний момент в будинку "Д" заливають перекриття 8 поверху а у "Г" тільки залили перекриття 4 поверху! мене одну це питання тривожить??
 
yrukslavkoДата: Середа, 24.06.2015, 14:47 | Сообщение # 373
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Оленка ()
мене одну це питання тривожить??
 після 1-2 місяців простою будівлю почали монолітити. я тож цим переймався, хотілось піднятись в свою квартиру на 5-му поверсі а небуло перекриття 4-го поверху надіюсь що за 1-2 тижні залиють перекриття мого поверху. будем надіятись що внедалекому майбутньому почнуть мурувати.
 
sdr112Дата: П`ятниця, 26.06.2015, 14:17 | Сообщение # 374
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
oleg-energy
Ні, в Домінанті не працюю, був там по робочих справах. 
Хоча в Домінанті в будівлі справа (6-поверховій будинок) на останньому поверсі є кафешка, і я певний час ходив туди обідати - то не було жодних проблем щоби попасти в будівлю. 
Але там зараз якісь турнікети поставили і якось все дуже дивне.

yrukslavkoОленка,
Щодо будинків то не все аж так дуже погано - я тут в себе веду статистику прогресу зведення - і загалом каркас в будинках Г і В заливають з приблизно одинаковою швидкістю ~ 1 поверх за 35 днів ( 1 міс + 5 днів).
Каркас будинку Д зводиться швидше - поверх за 27 днів, тому Д зараз практично доганяє будинок В який почав будуватися на 3 місяці раніше.
Чому така різниця в темпі будівництва - незнаю, але в мене є підозра що це пов'язано з тим що будується новий будинок біля будинку Д і 
фірма хоче задіяти існуючий кран який зараз обслуговує Д будинок для будівництва цього нового будинку.
 
link_sДата: Вівторок, 30.06.2015, 12:10 | Сообщение # 375
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
позаду 16-поверхівки закладають бруківкою проїзд...
фото зроблено минулого четверга
стосовно подачі води до 10-поверхівки в липні - було б дуже непогано. менеджери кажуть це питання з"ясовувати з керівником експлуатуючої організації (номер телефону є в договорів)
Прикрепления: 7338579.jpg (162.7 Kb)
 
oleg-energyДата: Середа, 01.07.2015, 10:43 | Сообщение # 376
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Знову ці незрозумілі вигини на тротуарах, який і так буде весь час зайнятий авто як біля Сумської
Не краще було так зробити?

Це що економлять на пару квадратних метрах бруківки чи створюють дефіцит паркувальних місць щоб заставити мешканців розкупляти місце в підземному паркінгу по космічним цінам? Логіки в тих апендицитах і в створенні тих бутилочних горлишок я не бачу.
В підсумку вже прийдеться або за скидатися (малоймовірно) або за кошти ОСББ переробляти. Бо не буде ні тротуару ні місця для парковки, а так

Як народ ставиться до того щоб попросити (заставити) це переробити забудовника поки не пізно?
 
pavlenkaДата: П`ятниця, 03.07.2015, 20:57 | Сообщение # 377
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Може хто був на будівництві і бачив, що там із впорядкуванням території будинків 21а і б? Вже закінчили?
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 03.07.2015, 23:01 | Сообщение # 378
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Якраз роблю невеликий фотозвіт.
 
oleg-energyДата: Неділя, 05.07.2015, 13:27 | Сообщение # 379
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна трохи заспокоїти людей що переживали за будинок Г - вчора (в суботу) виходив з будівництва о 20*00 то ще працювали і заливали перекриття.
 
pavlenkaДата: Понеділок, 06.07.2015, 19:34 | Сообщение # 380
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Була сьогодні на будівництві і прогрес мене зовсім не радує. Територію впорядковують вже третій!!! тиждень поспіль (попередньо обіцяли ще 2 тижні тому закінчити). І ніби вже й плиточку поклали, а територія і далі загороджена, і далі немає людського доступу до квартир в будинку 21а. Таке враження, що не відкривають доступ, бо ще не закінчили оздоблення будинку 21б... але тут теж не до кінця зрозуміло їх логіку - оздоблюють стіни, що виходять у двір замість того, щоб врешті докінчити ті стіни, що заважають відкрити заїзд. Знову ж, можна відгородити без проблем 21б - і на доступ до 21а вистачить місця, і на те, щоб відгородити... Або там працюють люди, які ні чорта не вміють планувати і думати хоч на крок вперед, або вони просто чхали на нас і наші проблеми... Чесно, сил вже нема... а ще нема сил від того, що всіх все влаштовує як є...
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика