Четвер, 18.04.2024, 17:13

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 8 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
oleg-energyДата: Четвер, 13.03.2014, 15:41 | Сообщение # 141
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Наскільки я зрозумів, то для людей які заплатять до кінця березня то суму поділять на курс 8,8. Здається так казали нам.
 
AnnAДата: Четвер, 13.03.2014, 21:30 | Сообщение # 142
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Тобто проплата за березень буде рахуватись по курсу 8.8?
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 14.03.2014, 08:19 | Сообщение # 143
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Так нам сказали.
 
vizanyДата: П`ятниця, 14.03.2014, 10:11 | Сообщение # 144
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Інвестори 10 -ки, пропоную нам теж зібратися і написати такого ж листа. В тому числі обговорити піноблоки, які реально є, в договорах не має. Наше будівництво по ходу теж буде затримуватися, хотілося б знати наскільки.
 
LexaДата: П`ятниця, 14.03.2014, 10:21 | Сообщение # 145
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Поддерживаю идею, но для начала надо хотя бы определиться сколько инвесторов 10-ки есть на форуме. Так что огромная просьба к инвесторам 10-ки откликнуться на предложение.

Сообщение отредактировал Lexa - П`ятниця, 14.03.2014, 10:23
 
stouneДата: П`ятниця, 14.03.2014, 13:52 | Сообщение # 146
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
+1 з 10-тки.

Додано (14.03.2014, 13:52)
---------------------------------------------
Як щодо наприклад наступної  середи (19.03) зранку на 10.00 зібратися інвесторам 10-тки, ну і з 16-тки теж можуть зібратися.

Отж список питань:
- Графік будівництва
- Газобетонні блоки замість керамічнх для внутрішніх перегородок
- Курс для розрахунку
- ...


Сообщение отредактировал stoune - П`ятниця, 14.03.2014, 13:53
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 14.03.2014, 14:14 | Сообщение # 147
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене ще є телефони десь 5-6 людей з 10-ки.
Щодо листа - пропоную зачекати до наступного тижня - обіцяли дати відповідь і побачимо чи є зміст його писати вам (інвесторам 10-ки).
На рахунок керамоблоки/газобетон - дійсно є такий нюанс, на жаль на зустрічі з директором ми шось забули це питання підняти.
Бажано дійсно обговорити всім сприятливий час для зустрічі (хоча з мого попереднього досвіду все одно комусь буде незручний). Як на мене - то найкраще десь на годину 15-16 коли в багатьох робочий день наближається до закінчення і всім легше відпроситися.
Але вирішуйте ви - інвестори 10-ки, я в будь-який час можу підійти оскільки працюю поряд.
 
stouneДата: Субота, 15.03.2014, 19:17 | Сообщение # 148
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Отже, для того щоб зібрати список бажаючих зустрітися я створив форму, прохання заповнити тим хто має бажання об'єднатися:

https://docs.google.com/forms/d/1GexRU5_muQxkwebKaFlJHt90I-0EODNDeVTAMhJGKYc/viewform

Стосовно дати й часу я готовий до пропозицій, заздалегідь попереджаю час буде робочий, головне що дата буде визначена мінімум за 5 днів до події.


Сообщение отредактировал stoune - Субота, 15.03.2014, 19:18
 
oleg-energyДата: Вівторок, 18.03.2014, 12:56 | Сообщение # 149
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
За останньою інформацією, наданої менеджерами, - кошти до кінця березня можна вносити на старий рахунок у Златобанку. Рахунок для внесення коштів буде мінятися з наступного місяця.
Кошти внесені до кінця березня будуть рахуватися за курсом 8,8.
 
stouneДата: Субота, 22.03.2014, 23:02 | Сообщение # 150
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Кілька людей вже зареєструвалося, нагадую адресу:
https://docs.google.com/forms/d/1GexRU5_muQxkwebKaFlJHt90I-0EODNDeVTAMhJGKYc/viewform

Маю план зробити зустріч в середу 26-го числа о 10-тій ранку.
Хто має бажання реєструйтесь і доєднуйтесь.
 
oleg-energyДата: Середа, 26.03.2014, 08:22 | Сообщение # 151
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну так що з сьогоднішьою зустріччю ?
 
LexaДата: Середа, 26.03.2014, 08:31 | Сообщение # 152
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
В 10-00 около VAB Банка
 
oleg-energyДата: Середа, 26.03.2014, 08:47 | Сообщение # 153
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Супер - може зразу й ВАБ полякаєм "майданом" а то взагалі охаміли?! ))
 
oleg-energyДата: Середа, 26.03.2014, 14:27 | Сообщение # 154
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні відбулася зустріч ініціативної групи по 10-поверхівці в складі 6 чоловік + я прийшов для того щоб вияснити питання по 16-ці. Була написана схожа заява схожа до тої що ми писали по 16-ти поверхівці, де були перелічені питання про відставання від графіку, кінцевий термін здачі будинку, про організацією зустрічі з керівництвом будівельної організації і здається, але не впевнений про газобетонні блоки (люди з 10-поверхівки можливо щось додать з того що я забув) і про якість кладочних робіт.
Пан Труш усно запевнив присутніх в тому що до обіцяного терміну здачі будинку у грудні вони встигають. Щодо якості будівництва сказав, що це субєктивна думка людини, яка не є компетентна в цьому питанні і тому не може давати таких оцінок. Зрештою на всі запитання будуть надані письмові відповіді. На рахунок нашої заяви по 16-ти поверхівці - обіцяв до кінця тижня надати відповідь.
Потім інвестори вирішили сходити на саме будівництво. Я вперше побував всередині.
Загалом рівність і якість стін з цегли чи газобетонних блоків як на око нормальна, але є звичайно недоліки - та я готувався до гіршого.
Дехто з інвесторів від пана Олійника дізнався що попередня бригада мулярів вже звільнена, а прораб сказав що з наступного понеділка будуть нові муляри, що, надіюсь, пришвидшить і поліпшить якість робіт.
Дуже розчарувало те, що металокаркас для перекриття 6-го поверху в 16-ці готовий але не заливається, вроді темпи були швидші і знову сповільнилися - на 16-ці в момент нашого візиту не було ЖОДНОЇ людини. Правда активно щось робили на технічному поверсі 10-ки.
Також активно готується місце під майбутній фундамент нового будинку в нашому житловому комплексі, біля гаражного кооперативу.
На Кам'янецькій також роблять фундамент для будинку. Судячи по фундаменту будинок не буде високим, максимум 5 поверхів. Схожа інформація була підтверджена через "10-ті руки".
Інвестор 10-ки Петро зробив багато фотографій, але на жаль на сайт їх зможе додати з наступного тижня. Я їх додам у фотозвіт який буде робитися наступного тижня, мабуть в понеділок.
Прошу людей, що були зі мною, додавати те що я забув чи пропустив.
 
link_sДата: Середа, 26.03.2014, 16:55 | Сообщение # 155
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
нарахунок ціни - пан Труш запевняв, що оплата буде прийматися по курсу 8,8 до кінця березня.
з квітня інформацію треба уточнювати, але вони начебто роздумують над тим щоб саме такий курс залишити (що було б досить вигідно для нас)..ну, побачимо чи так буде
крім того, мене запевнили що графік по 10 буде дотриманий - до 1 квітня обіцяне не виконають, але мають досить часу до грудня. ну, глянемо як у них вийде
крім того, пан Труш сказав що 10 і 16 не будуть здаватися одночасно, хоча є в мене такі побоювання..
крім того, є думка стосовно того, що варто раз на 1-2 тижні заходити організовано на будівництво, щоб там не розслаблялися занадто smile
p.s. загалом, теж очікував гірного на будівництві, так що задоволений тим що сходив і глянув smile
 
AmberДата: Середа, 26.03.2014, 20:09 | Сообщение # 156
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата link_s ()
крім того, є думка стосовно того, що варто раз на 1-2 тижні заходити організовано на будівництво, щоб там не розслаблялися занадто

Хороша ідея. Підтримую! Але щотижня мабуть буде занадто. Можливо раз в 2 тижні або місяць щоб контролювати графік.

Також хотілось би побачити оновлений план будівництва, щоб можна було відслідковувати відставання.
 
InvestorДата: Четвер, 27.03.2014, 01:24 | Сообщение # 157
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
+
Цитата Amber ()
Цитата link_s ()крім того, є думка стосовно того, що варто раз на 1-2 тижні заходити організовано на будівництво, щоб там не розслаблялися занадто

Хороша ідея. Підтримую! Але щотижня мабуть буде занадто. Можливо раз в 2 тижні або місяць щоб контролювати графік.

Також хотілось би побачити оновлений план будівництва, щоб можна було відслідковувати відставання.
 
oleg-energyДата: Четвер, 27.03.2014, 08:43 | Сообщение # 158
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні зранку здається почали заливати перекриття 6-го поверху на 16-ці.
 
AmberДата: Четвер, 27.03.2014, 13:36 | Сообщение # 159
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні говорив з менеджерами. Усно мені була надана така інформація по 16-ти поверхівці:

1. Чітко так і не пояснили чому відбувається відставання. Сказали типу "багато факторів".

2. Курс може підніматися але в них більша залежність від гривні - тому можливо великого зорстання відносно 8.8 не буде (хоча я думаю буде).

3. Темп будівництва каркасу має бути приблизно 1 поверх - 1 місяць.

4. Згідно темпів будівництва каркас має бути завершено в околі січня 2015-го року.

5. Запланована дата здачі кінець літа 2015. Хоча я так розумію це лише дата завершення будівництва. Так як бюрократичні розбірки з документами можуть затягнутися ще на декілька місяців після завершення будівництва.
 
stouneДата: Неділя, 30.03.2014, 22:22 | Сообщение # 160
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Так як про зустріч вже написали.
Тому додам лише посилання на фотографії.

http://1drv.ms/1faVHKT (Не виклав на сайт, бо вводити код після кожних двох фотографій це для мене занадто)

Сьогодні проходив повз будівництво. Візуально з середи змін не побачив.
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика