Субота, 20.04.2024, 13:13

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 7 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
oleg-energyДата: Вівторок, 14.01.2014, 13:42 | Сообщение # 121
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Нам пропонували:



А вже будуються зменшені віконні отвори:

В моїй квартирі в 16-ти поверхівці схоже рішення з широким вікном (правда в 16-ці є маленькі стінки на планах), тому мене бентежить таке рішення.
Я навіть здогадуюся чому вони так роблять - бо зараз прийшлося б придумувати якусь космічну конструкцію, щоб закріпити перемичку, над вікном. Але ж можна було одразу ту перемичку залити з бетону при литтті каркасу! Однозначно чийсь провтик, або будівельників або проектантів.
 
oleg-energyДата: Четвер, 16.01.2014, 13:03 | Сообщение # 122
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Зайшов сьогодні глянути на будівництво. Крім утеплювання на першому поверсі на Сумській 8-10 більше ніяких робіт в обід не спостерігав. На будівництві змін по каркасу як на 10-типоверхівці так і на 16-типоверхівці ніяких порівняно з фотографіями за понеділок. Схоже що муруються лише стіни. Помітив що внутрішні перегородки будуються все-таки наразі з цегли. Цікаво навіщо тоді газобетонні блоки.
Здається дехто хотів дзвонити питати щодо блоків?! smile
 
oleg-energyДата: Середа, 05.02.2014, 13:02 | Сообщение # 123
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Був в обід біля будівництва. За два дні залиті десь 5 колон на 16-ці, навіть встигли зняти опалубку, що мене в принципі здивувало.
Також дзвонив у Львівдах, питав О.М. за новий графік будівництва 16-ки - сказала що зараз в них такого графіку немає, але перепитає директора - може він надасть. За тиждень я обіцяв, що передзвоню ще раз по тому питанню. Якщо за тиждень не буде - вважаю треба більшій кількості людей підключитися до "прохання" надання графіка. Я правий?
 
ІнвесторДата: Четвер, 06.02.2014, 17:39 | Сообщение # 124
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Був вчора, задавав ті самі запитання, конкретних відповідей не отримав.
Підкажіть, чи отримав хтось нові графіки оплат, після договірного призупинення платежів.
А також до якого місяця у Вас діяло дане призупинення?
 
oleg-energyДата: Четвер, 06.02.2014, 20:56 | Сообщение # 125
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Я отримав новий графік платежів, який був зсунутий на 4 місяці. З березня я знову маю платити.
Наш майбутній сусід Lexa вчора також був у Львівдасі. Питав для чого будуть використовуватися газоблоки в 10-ці - пояснили що вони лише для замуровування технологічних отворів і т п , тобто не для перегородок між квартирами чи кімнатами.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 07.02.2014, 09:29 | Сообщение # 126
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Те про що я писав і попереджав три місяці тому сьогодні наступило вночі. Сьогодні нацбанк підвищив офіційний курс гривні майже на 10% - до 8,70.
Квартира для мене подорожчала за ніч на 12500 грн.
Найприкріше що відтермінування на 4 місяці (якраз пройшло 3 місяці) якраз і вилізло боком. Попав більше ніж на 6000 грн, правда гривневий депозит дозволив суттєво зменшити втрати, майже нівелювати (але депозит перетворився дійсно з джерела прибутку в місце зберігання грошей).
Молодці хто всю суму зберігав в доларах.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 07.02.2014, 10:02 | Сообщение # 127
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Трохи заспокоївся, взяв калькулятор в руки. В принципі якщо курс підвищиться лише на 9-11%, то просто ставка гривневого депозиту "зрівняється" з доларовою. Втрати не такі страшні, лише прикро за тих три місяці відтермінування.
 
olezhaДата: П`ятниця, 07.02.2014, 18:56 | Сообщение # 128
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
ну це ще рано рахувати, бо:
Національний банк відтепер виставлятиме офіційний курс гривні, орієнтуючись на ринкові ціни. Різниця становитиме щонайбільше 2%.

Додано (07.02.2014, 18:56)
---------------------------------------------
а сьогодні ввечері курс вже 8,5282 грн/$

тепер всі будуть на сайті нацбанку постійно моніторити курс $  smile

 
oleg-energyДата: Понеділок, 10.02.2014, 08:39 | Сообщение # 129
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Користувач Gramazeka додав фото 16-типоверхівки
http://ternopilska21.at.ua/_ph/8/847228741.jpg
Фото здається за пятницю-нелділю.
 
LexaДата: П`ятниця, 14.02.2014, 15:12 | Сообщение # 130
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Сегодня в 14-50 на стройки не было замечено не одного рабочего. только сторож гордо гулял по территории. Так что выходит прикольно они живут за наши деньги минимальный праздник выходной. Если посмотреть на этой недели из 6 потенциально рабочих дней они работали только 3, и то не знать так как некто не заходил не контролировал.  Фото добавляю в альбом, к сожалению не со всех ракурсов, села батарея на тел. но в поисках хоть одного работяги я обошел всю стройку вокруг.
P.S. Почувствовал себя не понятно кем что сижу в такие праздники на роботе от звонка до звонка, а часто бывает еще и дольше, потому что заказчиков не волнует как и когда я делаю роботу их волнует термины в которые я сдам роботу и за что я взял деньги.


Сообщение отредактировал Lexa - П`ятниця, 14.02.2014, 15:21
 
Serghiy1976Дата: П`ятниця, 14.02.2014, 15:41 | Сообщение # 131
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Lexa, може в них був ланч?
 
LexaДата: П`ятниця, 14.02.2014, 15:51 | Сообщение # 132
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Serghiy1976, такое чувство что у них постоянно ланч. заменяется перекуром, и так по кругу ))) как не зайдешь на стройке минимальное количество рабочих, правда я всегда заходил в 12.30-13.00 и объяснял это тем что у них обед, но сейчас начинаю понимать что я глубоко ошибался.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 14.02.2014, 16:20 | Сообщение # 133
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Фото вже доступні для огляду в альбомі.
Зайду ще в 16*40 - гляну чи закінчився "ланч"?!
UPD Як і писав Lexa - було абсолютно пусто.
 
ІнвесторДата: Вівторок, 18.02.2014, 15:22 | Сообщение # 134
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
був о 14:30 на будові, на жаль нових фото не зробив, бо нічого не змінилося. Нам пора зробити спільний візит до директора ФФБ. Потрібно дізнатись, чи вони дійсно збираються збудувати 16-ти!!! поверховий будинок силами трьох повільних працівників. Я ніколи більше людей там не бачив... Зголосіться хто готовий завітати до них в гості?
 
oleg-energyДата: Четвер, 20.02.2014, 08:52 | Сообщение # 135
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Люди дзвонять, мені особисто. Також в мене є контакти людей ще з попередніх зустрічей. Як тільки ситуація в державі нормалізується - буду займатися організацією зустрічі.Наразі лише приймаю контакти бажаючих.
Вчора після обіду був на будівнитцві - на 16-типоверхівці як вже й було написано в попередньому пості було 3 людини. На 10-ці заливали колони 10-го поверху.
В 16*45 на будівництві була вже мертва тиша - висновки робіть самі.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 25.02.2014, 11:53 | Сообщение # 136
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Користувач olezha додав фотографії у фотоальбом (мабуть за пятницю-суботу).
http://ternopilska21.at.ua/_ph/8/158070185.jpg
http://ternopilska21.at.ua/_ph/8/210715979.jpg
http://ternopilska21.at.ua/_ph/8/303902440.jpg
 
РоманДата: Вівторок, 25.02.2014, 12:17 | Сообщение # 137
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Я повністю згідний...провести зустріч...оголошуйте де і коли!!!
 
oleg-energyДата: Вівторок, 11.03.2014, 13:22 | Сообщение # 138
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
У зв'язку з хорошою погодою і не дуже хорошими темпами будівництва та ще гіршим курсом валют пропоную зібратися інвесторам на природі. Зберемося недалеко від нашого будівництва, щоб зразу на місці роздивитися і обговорити темпи будівництва. Подумаємо як нам далі бути і як вплинути на пришвидшення будівництва або інші позитивні зміни, в цей непростий час, коли кожен спокійний день в країні на вагу золота. Якщо прийде небагато людей то можна буде зайти зразу в офіс. Якщо збереться велика кількість людей - то оберемо наприклад ініціативну групу, яка виразить наші побажання та ідею забудовнику.
Для вироблення нашої позиції пропоную зібратися завтра в 15:00 біля бару "Зелений клен" на перехресті Тернопільська-Угорська-Литвиненка-Мирного. Всіх хто залишив мені телефони і адреси ел. пошти я сьогодні проінформую додатково.
Запрошуються інвестори як 10-ти поверхівки так і 16-ти поверхівки.
Бо як на мене, через незадовільні темпи будівництва ми втрачаємо не тільки час - а тепер вже й гроші.Ми бачимо що забудовник вміє йти на поступки, тому надіюся ми дійдемо компромісу який задовольнить дві сторони хоча б в оплаті наприклад. Тим більше ми бачимо що для нових інвесторів забудовник іде на такі кроки. 
Якщо є якісь питання, побажання чи пропозиції - дзвоніть 097-92I-Ч6-78 - Олег.
Чекаю вас завтра.
 
oleg-energyДата: Четвер, 13.03.2014, 09:37 | Сообщение # 139
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт про вчорашній збір інвесторів.
Прийшло 10 людей, багато не змогли бо це був робочий час. В основному прийшли інвестори 16-ти поверхівки. На жаль чи на щастя але мабуть інвестори 10-поверхівки вже менше зацікавлені в важелях впливу на забудовника бо в них все-таки діло ближче до закінчення будівництва. Хоча ...
Створеною комісією з інвесторів 16-ки було запротокольовано про стан будівництва і поставлено декілька питань, на які вимагали письмової офіційної відповіді. Питання стосувалися причин з затримки будівництва, офіційного підтвердження про остаточну дату здачі будинку і фінансовий звіт щодо нашого будівництва. З цим письмовим зверненням ми й пішли до директора Труша О.І. Нас прийняли в актовому залі, зареєстрували звернення і дали для початку на поставлені питання усні відповіді.
Повідомили нас що відставання здачі будинку буде приблизно на півроку (хоча вже відставання 5 місяців і воно тільки зростає), тобто здача будинку приблизно на початку-середині літа 2015 року. На жаль директор підтвердив що поверх в місяць це і є їхній план (а це лише збільшуватиме відставання). І треба нам з ними цей момент якось утрясти і вийти дійсно на темпи 3 поверхи за 2 місяці (як і було в старому затвердженому графіку), що в принципі дало би відставання лише на півроку, будемо думати що з цим робити.
Ми питали чому в 15:00 не було будівельників на 16-ці - нам заперечили що вони є на будівництві, просто ми їх не побачили. Це дійсно підтвердилося фотографіями мого знайомого, який якраз випадково фотографував наше будівництво в приблизно цей же час (фотографії будуть виставлені на головній сторінці сайту).
Нас запевнили що питання комунікацій буде вирішуватися паралельно будівництву і вже багато комунікацій закладено для Сумської 8-10, які будуть використовуватися і для наших будинків, тому таких проблем як з Сумською по ідеї немає бути. Повідомили що буде будуватися трансформаторна підстанція (в людей були питання по енергозабезпечення 16-ки) цього року.
Також було керівництвом наголошено, що на днях планується зміна банку (орієнтовно на банк Львів) тому наразі 2-3 дні зачекати з перерахуванням коштів їм через Златобанк. В кого вже є на поточному рахунку гроші в Златобанку (наприклад як в мене) протягом сьогодні-завтра ще можна перерахувати на старий рахунок. Щодо курсу 8,8 до кінця березня як пише на їхньому сайті, то виявляється що забудовник пішов на зустріч не тільки для нових клієнтів, а й для нас інвесторів. Для зміни реквізитів оплати і вписанню умови про курс 8,8 буде складено додаток до договору.
Якщо щось забув, додавайте.
 
AnnAДата: Четвер, 13.03.2014, 14:57 | Сообщение # 140
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Тобто ми тепер будемо платити не по курсу НБУ, а по курсу 8.8?
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика