П`ятниця, 29.03.2024, 08:13

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 15 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
Serghiy1976Дата: Понеділок, 23.02.2015, 10:29 | Сообщение # 281
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
http://ubr.ua/market/real-estate/rynok-nedvijimosti-okazalsia-na-grani-kollapsa-328974
 
oleg-energyДата: Понеділок, 23.02.2015, 14:57 | Сообщение # 282
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Все-таки зносять деякі цехи Полярону для будівництва нових будинків. Навіть на цій обрізці генплану, яку я давав в темі про будівництво на Камянецькій, видно ці будинки під номером 3.1


Беру свої слова декількома повідомленнями вище назад.
Затулять мені краєвид, треба було брати вищі поверхи sad
Тут докладніше http://alex-shutyuk.livejournal.com/254453.html
 
sdr112Дата: Середа, 25.02.2015, 22:41 | Сообщение # 283
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Гм.... подивився я план забудови нашого району - гайс, в нас досить таки елітний район намічається з супермаркетами торговими ценртрами і парковками smile
http://city-adm.lviv.ua/lmr/images/stories/arhitect/luhanska/d3.jpg

Надіюсь це все реалізують.

Додано (25.02.2015, 22:41)
---------------------------------------------
В фотоальбом додано нові фото з будівництва.
Будинок Г вже трішки починає проглядатися з-за паркану, так виглядає що там заливають перекриття першого поверху.

Також продовжують робиратися руїни полярону, про які Олег писав вище. Будівлю оброгожують металевим будівельним парканом. Виглядає це ось-так:
http://s13.postimg.org/okc8elsvr/image.jpg

 
LexaДата: Четвер, 26.02.2015, 11:09 | Сообщение # 284
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Репортаж по ТРК "Львів" про будущее полярону, репортаж начинается с 10.30 мин.
https://www.youtube.com/watch?v=N3HNCUk1qaQ#t=635
 
sdr112Дата: Четвер, 26.02.2015, 11:51 | Сообщение # 285
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
З тим Поляроном якийсь такий кіпіш піднімають, що таке вражження що це демонтовують якийсь церковний храм а не руїни колишнього совдепівського заводу що вироблав військову техніку. Аж смішно.

Сообщение отредактировал sdr112 - Четвер, 26.02.2015, 11:52
 
JabusДата: Вівторок, 10.03.2015, 21:44 | Сообщение # 286
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Якби 2 роки тому знав, що компанія на 15 місяців затягне зі здачею будинку, то б не вклав сюди гроші. Я про 10-ти поверхівку, яку зараз здають. Здали заднім числом, а доступу до будинку ще напевно 3 місяці не буде. Відгукніться кого теж не задовільняє такий стан речей. Можливо, разом подумаємо, що можна зробити і як вплинути на ситуацію. Може останній внесок не сплачувати чи сплачувати по тому курсу, що був на момент здачі, який прописаний в договорі. А то забудовник трохи нагло себе поводить. Думаю має бути якась компенсація, якщо чисто по-людськи розібраnися......
 
oleg-energyДата: Четвер, 12.03.2015, 07:37 | Сообщение # 287
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Хм, останній внесок )
Особисто я (хоч я і з 16-типоверхівки) останній внесок сплатив ще в травні минулого року )).
А щодо доступу до вашого будинку - то якби не тянули з муруванням стін в нашому, то вже би давно можна було розібрати кран.
 
sdr112Дата: П`ятниця, 20.03.2015, 16:42 | Сообщение # 288
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Додав в фотоальбом нові фото з будівництва станом на 19-03-2015

На разі ситуація така:
16 поверхівка - завершують мурування останнього поверху і як вже написали на першій сторінці - появилися три пластикових вікна на другому поверсі
Будинок Г - заливають перекриття 2 поверху
Будинок Д - Заливають колони 5 поверху
З будинком В робиться щось незрозуміле, незнаю що там сталося але за місяць часу прогрес нульовий. Єдине виглядає що ніби наростили секції в крані, можливо через те і відбулася затримка.

Корпус полярону вже практично розібрали. На тому місці вже тільки купа цегли (правда забув сфоткати як це виглядає)
 
GramazekaДата: Понеділок, 23.03.2015, 12:07 | Сообщение # 289
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Кто хочет поменять стеклопакеты на энергосберегающий поспешите! Иначе вставят стандарт. Думаю в услувиях цен на отопление, лучше сейчас доплатить (ориентировочно 15-20%)
 
vkittsinДата: Середа, 25.03.2015, 18:16 | Сообщение # 290
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня,чи вечора усім.Я ваш сусід буд 21 а.кв.47 -звати мене Володимир ,хоча пишу від імені дружини.Був сьогодні в наші квартирі ,і емоції аж вискакують (негативні).Я сам працюю в будівельні сфері . Маленький вступ-Я займаюся в загальному усіма будівельними роботами  і основний напрямок моєї маленької організації є монтаж систем опалення ,водопостачання , та водовідведення.Тепер по суті .Коли ми з дружиною купляли квартиру  ,і підписували договір,то до договору був додаток в якому був перелік робіт ,які має виконати забудовник.Цитую-монтаж системи опалювання-індивідуальна система з встановленням котлів. Розшифровую ,що таке система опалення .В індивідуальну систему опалення має входити -котел-пристрій який нагріває теплоносій (вода,антизамирзайки та інш.) труби по яких іде циркуляція теплоносія до до приладів які будуть передавати тепло від теплоносія до внутрішньо квартирного простору -батареї.В результаті нам повішали тільки котел без батарей ,труб,та іншого. На моє запитання де система опалення дали мені відповідь , що котел це і є система опалення.Ще раз Котел -це пристрій який тільки нагріває теплоносій ,але це не є ні в якому разі система опалення . Нас усіх хочуть дуже на дурити.Не ведіться ,потрібно об'єднатись і вимагати своє.Можливо хтось з сусідів є юристи.
 
ninaДата: Середа, 25.03.2015, 20:30 | Сообщение # 291
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
smile Добрий день, на рахунок індивідуального опалення, коли договір заключали ми, то на питання індивідуального
опалення, нам відповіли що, входить тільки котел, ні батарей , ні труб, це вже за власний рахунок.....
Хотіла поцікавитись у вас якістю штукатурок, що в квартирі так і у підїзді, які двері та вікна???? і чи у вас
викладали плиткою у коридорі загальному??? буду вдячна за відповідь
  vkittsinvkittsin
 
LexaДата: Середа, 25.03.2015, 20:45 | Сообщение # 292
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Недавно перечитывая свой договор то же обратил внимание на п.1.12 где пишет что система отопления, канализации, и т.д. в квартирах  согласно согласованного проекта, и вспомнил что на электрику мне показывали проект и я доплачивал только за дополнительные точки в квартире, а вот по отоплению мне сказали что предусматривается только котел и все, за остальные работы надо доплатить (что я и сделал) и при этом не какого проекта мне не показывали. Хочу зайти завтра в офис посмотреть на стандартный проект отопления в моей квартире.
 
vkittsinДата: Середа, 25.03.2015, 22:27 | Сообщение # 293
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
( Покращену )штукатурку я ще не перевіряв , ще до того не дійшло, але обов'язково буду це робити.Плитка лежить на сходових площадках. Я за свою память , ще не зустрічав забудовника який котел називає системою опалення , хота практично щоденно буваю в новобудовах. Ставлять батареї слабшої потужності , труби завуженого діаметру -але ставлять .А тут вони систему опалення називають котел.Одне радує ,що котел сам по собі не поганого виробника , хоча вони мені телефонували і пробували втулити дорожчий,звичайно я відмовився.Я так розумію ,що мої хлопці будуть все за ними переробляти.

Додано (25.03.2015, 22:27)
---------------------------------------------
Пропоную почитати по силочці ,що таке індивідуальна система опалення http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BE %D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F

 
YuliyaДата: Четвер, 26.03.2015, 15:20 | Сообщение # 294
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Додаток 2 до договору, в якому чітко прописано: монтаж системи опалювання - індивідуальна система опалення з встановленням двохфунційного котла. Ми поговорили з людиною яка займається сантехнікою і він нам пояснив, що монтаж системи опалювання це значить мають бути і труби і батареї і сам котел. Тобто сказав теж саме що і vkittsin. Питання тепер в тому як донести всю цю інформацію до забудовника, якщо він не збирається нічого більше встаноалювати і монтувати?
 
sdr112Дата: Четвер, 26.03.2015, 22:28 | Сообщение # 295
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
В четвер побував на будівництві
16 поверхівка - мурування останнього поверху вже завершено. На другому і третьому поверхах металопластикові вікна поставили ще в деяких квартирах
21 В - ставлять опалубку на перекриття 6 поверху і закінчують заливати колони 6 поверху
21 Г - Закінчують заливку колон для 3 поверху
21 Д - ставлять опалубку для перекриття 5 поверху

Фотографії як завжди - в фотоальбомі

також зробив пару фотографій розібраного приміщення колишнього полярону
http://s14.postimg.org/o83wq75jl/23_06_2015_1.jpg
http://s11.postimg.org/9ezwo29eb/23_06_2015_2.jpg

 
oleg-energyДата: П`ятниця, 27.03.2015, 09:40 | Сообщение # 296
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую. Фото вже відкриті для огляду.
 
mnkamiДата: П`ятниця, 27.03.2015, 23:10 | Сообщение # 297
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Добый вечер!
Хотел спросить кто-нибудь оформлял кредит на квартиру в доме по ул. Тернопольской 21Б (16 эт.)?
У меня возникла проблема с одним документом, который требует банк (и в других строительных компаниях его не проблема получить), а строительная компания "Новий Львів" выдавать его не хочет, обосновывая это пунктом о неразглашении в договоре.
Никто с такой проблемой не сталкивался? И если оформляли кредит, то в каком банке?

Спасибо.

Додано (27.03.2015, 23:10)
---------------------------------------------
Добавил 2 фотографии как заканчивали замуровывать стены на 16м этаже, нашли погрешность в размерах smile Так что почаще наведывайтесь и проверяйте качество работ. Добавил 2 фотографии в фотоальбом.
Да, керамоблок был не Porotherm, а Leier. Посмотрел в упаковке, в роде бы не хуже, но какой-то он с микротрещинами, чего в Porotherm не наблюдалось.

 
JabusДата: Неділя, 29.03.2015, 22:14 | Сообщение # 298
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, всім. Стикнувся з такою ситуацією і хочу всіх попередити, можливо комусь допоможе. Мені БТІ нарахувало додаткової площі 0.3 кв.м.
Як сказано в договорі, якщо площа різниться +- 0,5 кв.м. то ви не доплачуєте і вам не повертають кошти, якщо площа менша.
Мені цих 0,3 кв.м. дорахували, тому уважно перевіряйте свої проплати. Звичайно сума невелика, але чому нас всіх мають намахувати?
Виявивши такий факт, тепер взагалі планую переміряти площу рулеткою. 
Також в додатку до договору в плані квартири стіна на кухні, та на якій знаходиться котел є рівною, а реально вона з нішами, тому буду вимагати нехай або забудовують або не враховують цю площу.
Чому ми повинні платити за те що не замовляли і взагалі протермінували здачу на 12 місяців?
 
mnkamiДата: Неділя, 29.03.2015, 22:57 | Сообщение # 299
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Jabus ()
Стикнувся з такою ситуацією і хочу всіх попередити, можливо комусь допоможе. Мені БТІ нарахувало додаткової площі 0.3 кв.м.Як сказано в договорі, якщо площа різниться +- 0,5 кв.м. то ви не доплачуєте і вам не повертають кошти, якщо площа менша.
Мені цих 0,3 кв.м. дорахували, тому уважно перевіряйте свої проплати.
Спасибо за информацию, отпишитесь, как решите проблему, пожалуйста.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 30.03.2015, 08:07 | Сообщение # 300
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну замуровування ніш точно не буде (хіба замуруєте самі але все одно площа залишиться стара і користі з цього ноль). Та й про ті ніші я ше рік тому писав в фотозвітах - ще тоді цікаво було як народ буде то обігрувати в дизайні кухні
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика