П`ятниця, 29.03.2024, 00:57

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 25 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
ДашаДата: П`ятниця, 06.11.2015, 08:48 | Сообщение # 481
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Що ви думаєте про сходові марші і сходові клітки вцілому? Чи не здається Вам, що самі сходи виглядають якось занад-то по-черновому? Я так розумію, якщо стіни можливо побілять або пофарбують, то сходи такими і залишаться...
Прикрепления: 8201266.jpg (237.3 Kb)
 
ДашаДата: П`ятниця, 06.11.2015, 08:55 | Сообщение # 482
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
В будинку 21-Б закінчують штукатурити сходові клітки, а також квартири 15 і 16 поверхів. Після цього планують монтувати вхідні двері.

Сообщение отредактировал Даша - П`ятниця, 06.11.2015, 14:14
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 06.11.2015, 13:51 | Сообщение # 483
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю що ТАКІ сходи потребують облицювання плиткою. Думаю що так воно і буде. Щодо води і проводки - то поки що воно не критично, більша проблема я вважаю йомірність появи грибка.
До речі - бачу у вас є свіжі фото з будівництва - якщо можна розкажіть детальніше, які саме роботи зараз проводяться. Якщо будуть фото, то взагалі супер.
 
lvov-1983Дата: Понеділок, 09.11.2015, 22:39 | Сообщение # 484
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
підскажіть хто робив теплу підлогу у 2х кімнатній квартирі.яка сумма виходить на всю площу?
 
GramazekaДата: Вівторок, 10.11.2015, 22:35 | Сообщение # 485
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Был вчера на строительстве в моей квартире на 10 как раз ставили коробки под розетки и выключатели, хорошо что заглянул было пару не стыковок у мастеров почему то не было моего плана и они не знали сколько и чего. Кроме того водопроводчики тоже сделали все не так как договаривались, пришлось и этот вопрос решать. Попутно узнал что заливают стяжку на 9 этаже. Обещают закончить все работы к новому году, но что то не верится. Еще заметил что свалили ту ужасную кирпичную стену между нашими и соседним новостроем.

Кто ни будь уже переехал в 21а, вселился?
 
sdr112Дата: Середа, 11.11.2015, 12:32 | Сообщение # 486
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Доречі щодо стіни, два дні тому був на будівництві і якраз сфоткав як це зараз виглядає

Прикрепления: 3734441.jpg (69.4 Kb)
 
tapochek007Дата: Середа, 11.11.2015, 12:51 | Сообщение # 487
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день, шановні мешканці житлового комлексу Тернопільська 21....  Хочу висловити своє незадоволення менеджеру Оксані, яка абсолютно не компетентна у своїй справі, при укладанні договору на наші запитання стосовно будівництва відповідала  загальними фразами, якими будуть балкони , вона не знає, які вікна не знає, в результаті кожна її фраза не відповідає дійсності. Неприємна особа, всім хто в мабутньому буде звертатись за інформацією стосовно будівництва не рекомендую до неї звертатись!!!!!!
 
oleg-energyДата: Середа, 11.11.2015, 13:43 | Сообщение # 488
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вау, навіть не вірилося, що стіну і сараї знесуть )
Але здається, судячи по тому що стіна тої будівлі помальована не з нашого боку, то це заслуга сусіднього забудовника.
 
yrdopomogaДата: Середа, 11.11.2015, 13:51 | Сообщение # 489
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Стіна буде пофарбована і з нашого боку та влаштований акуратний забор. А заслуга - спільна!
 
tapochek007Дата: Середа, 11.11.2015, 14:04 | Сообщение # 490
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
НА рахунок сходів з Вами не погоджуся, я вважаю що плитки вони абсолютно не потребують так як це багатоповерхівка, ліфт включається не одразу, всі матеріали, меблі заносяться в ручну що може спричинити побиття плитки..... а також з часом плитка буде псуватись ,відколюватись, що спричине жахливий загальний вигляд підїзду!!!!!!  я живу в будинку який збудований вже 45 років 9 поверхів, у нас чистий охайний підїзд без плитки, мої друзі живуть в новобудові 5 років у яких підїзд з плитки, до них страшно зайти , половина плитки побилась , по відколювались,спотикаєшся по ній, а ремонтувати потрібно за кошт мешканців. Тому на мою думку безпечніше, охайніше та в подальшому дешевше не ставити плитку на сходи а залишити так як є!!!
 
ІнвесторДата: Середа, 11.11.2015, 15:46 | Сообщение # 491
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Сусіди з 16ти поверхівки!
Був сьогодні у менеджерів з продажу. На даний момент вже є технічні паспорти на всі квартири, тобто БТІ переміряли площі квартир. На даний момент потрібно провести остаточні розрахунки з фірмою (у кого є "зайві" метри), та можна підписувати акти прийому-передачі. Далі видадуть довгоочікувані ключі!!! Паралельно з цим після розрахунку буде сформовано перший пакет документів для подачі Держ.реєстратору. ФІНІШ!!!
Отже, кому горить, звертайтесь до менеджерів з продажу!
Успіхів!
 
GramazekaДата: Четвер, 12.11.2015, 22:28 | Сообщение # 492
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Нужно обязательно перепроверить БТИ, и перед подписанием приема-передачи убедиться в качестве того что застройщик сделал, иначе придется исправлять за свой счет. Так предупреждали наши соседи с 10-ки.

Додано (12.11.2015, 22:28)
---------------------------------------------
Есть у кого то в планах вьехать в наш дом уже весной?

 
oleg-energyДата: П`ятниця, 13.11.2015, 13:19 | Сообщение # 493
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені цікаво - що там з площами? Чи в багатьох більші/меньші за проектні?
 
AnnAДата: Субота, 14.11.2015, 11:53 | Сообщение # 494
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
В моїй двокімнатній квартирі площа більша на 2,8 м. Менеджери сказали що площа більша майже у всіх квартирах.
 
lvov-1983Дата: Субота, 14.11.2015, 11:59 | Сообщение # 495
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
а оплачувати по цьому курсу? Чи по тому що був на той момент коли будинок мали здати?
 
oleg-energyДата: Понеділок, 16.11.2015, 10:40 | Сообщение # 496
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо мені не зраджує память, то по Тернопільській 21 А здається доплата була по курсу по якому вони продавали на той момент квартири (зараз вказано як 18,75 грн/дол).
Але майже 3 квадратних метри додаткових? surprised
Треба буде всю квартиру перемірювати - шось трохи забагато м'яко кажучи, та ще й в світлі сучасних економічних реалій....
 
ІнвесторДата: Понеділок, 16.11.2015, 13:08 | Сообщение # 497
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене в однокімнатній 2,5 м2 набіжало, порахували курс по 12,50 здається. Якщо коротко то це найдешевші метри відносно існуючих на ринку цін! Тобто БТІ може метр і накинули, але він сповна окупиться при майбутній (хоч я не планую) продажі.
 
GramazekaДата: Понеділок, 16.11.2015, 20:11 | Сообщение # 498
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
У меня в однокомнатной квартире 2,2 м2, на ровном месте 20 тс (( буду перемерять!
 
yrukslavkoДата: Вівторок, 17.11.2015, 13:08 | Сообщение # 499
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
при підрахунку площі квартири, балкони Ви рахували з коефіцієнтом 0,3?
Щось давненько на форумі не обновлялись фотографії з будівельного майданчика.


Сообщение отредактировал yrukslavko - Вівторок, 17.11.2015, 13:09
 
AmberДата: Вівторок, 17.11.2015, 13:49 | Сообщение # 500
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
В нас в двокімнатній квартирі площа вийшла 3+ метри більшою. Теж думаю будемо переміряти.

Ще цікалять такі питання:
1. Хто переміряв і чи зміилися дані?
2. Хто оплачує повторний виклик БТІ і куди звертатися у випадку якщо проща насправді менша.
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика