Четвер, 28.03.2024, 13:41

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 28 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
GramazekaДата: Вівторок, 19.01.2016, 16:13 | Сообщение # 541
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Разговаривал с мастерами они говорят что ставят уфо и штукатурят при любой температуре,
ходил смотрел их работы у предыдущего заказчика  (они только закончили) получается хорошо.
 
ДашаДата: Середа, 20.01.2016, 12:07 | Сообщение # 542
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Gramazeka, а что это за мастера? Мальвовские или...?
И какой порядок цен интересно... если не секрет...
На счет того, что ставят уфо, мне кажется, это чуток рисковано... вдруг ударят морозы -20... неизвестно как поведет себя штукатурка после отмерзания, они ведь не будут до весны греть уфо...
 
oleg-energyДата: Середа, 20.01.2016, 13:26 | Сообщение # 543
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Майстрам головне зробити і гроші взяти - як потім буде то вже їх мало цікавить. Враховуючи реалії нашого будинку я б радив ремонт (мокрі роботи) починати робити десь в мабуть в березні, коли ймовірність суттєвих морозів виключена.
 
GramazekaДата: Четвер, 21.01.2016, 08:57 | Сообщение # 544
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Мастера проверенные с нашего района, если что я знаю где живут. Риск есть, но исходя из моих сегодняшних реалий приходиться на него согласиться. Попросили на моих 54 квадрата 2к$ за все работы кроме сантехнических. Мастера не мальвовские. 

Кстати забрал вчера ключи от квартиры.
Что узнал: 1. Нужно еще получить разрешение проходить через охрану на стройку, для этого нужна копия паспорта и на подпись Трушу 2. Лифт работает, но нет лифтеров сейчас! И когда будут не понятно, так что лифт недоступен..3. Ключи от нижнего замка не подходят к двери (это проблема всех квартир в 21б), походу брак, обещают исправить.

Думаю нужно скоопирироваться и написать заявление на то что бы лифт был доступен и к дому открыли свободный проход (Богдан говорил что планировали открыть вход со стороны Сумской). Олег помоги организоваться!
 
ІнвесторДата: Четвер, 21.01.2016, 15:21 | Сообщение # 545
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
1) Я теж обговорював з майстрами (різними) можливість робити ремонт в мороз, відповідь однакова "жодних проблем, ставимо газовий обігрівач і підтримуємо необхідну температуру"
2) На рахунок ліфту, потрібно щось з ними вирішувати...
3) А коли вони взагалі планують подати в квартири нормальну електроенергію, воду холодну і гарячу? Хто знає яка процедура?
 
yknovuylvivДата: Четвер, 21.01.2016, 15:43 | Сообщение # 546
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! З приводу усіх незрозумілих питань з діяльності будинку "Б" телефонуйте за номером: 0989195373 (в робочий час!). Звати мене Анатолій. Я координуватиму роботу по благоустрою будинку. Радий буду відповісти на усі запитання, роз`яснити строки та організувати нашу спільну діяльність.
 
sdr112Дата: П`ятниця, 22.01.2016, 09:54 | Сообщение # 547
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
yknovuylviv
Анатолій, доброго дня. Маю до вас питання.
Координацією роботи по благоустрою будинку Д також ви будете займатися?
Якщо так, то цікавить чи є якийсь проект скління балконів (з тої сторони де вулиця Тернопільска) в цьому будинку.

Дякую
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 22.01.2016, 10:11 | Сообщение # 548
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Gramazeka ()
Мастера проверенные с нашего района, если что я знаю где живут. Риск есть, но исходя из моих сегодняшних реалий приходиться на него согласиться. Попросили на моих 54 квадрата 2к$ за все работы кроме сантехнических. Мастера не мальвовские. Кстати забрал вчера ключи от квартиры.Что узнал: 1. Нужно еще получить разрешение проходить через охрану на стройку, для этого нужна копия паспорта и на подпись Трушу 2. Лифт работает, но нет лифтеров сейчас! И когда будут не понятно, так что лифт недоступен..3. Ключи от нижнего замка не подходят к двери (это проблема всех квартир в 21б), походу брак, обещают исправить.Думаю нужно скоопирироваться и написать заявление на то что бы лифт был доступен и к дому открыли свободный проход (Богдан говорил что планировали открыть вход со стороны Сумской). Олег помоги организоваться!
Ну ситуація аналогічна як і з першим будинком А - вони також спочатку ходили через прохідну "по запису".
Але є плюси - ліфт вже змонтований і працює, і територія для облагородження в нас набагато менша, тому мали б зробити набагато швидше нормальний доступ до будинку.
Але щось мені підказує що ліфт в нормальному режимі для всіх ще не скоро запрацює (суджу по будинку А). Незнаю з чим це повязано, чи то з тим що ліфт можливо офіційно не введений і експлутацію чи просто бережуть щоб не пошкодили будматеріалами.
Якщо з другим - то можна просити обшити ліфт ОSB плитами s за перевантаження не думаю що варто переживати, адже ж ліфт вантажний.
 
ДашаДата: П`ятниця, 22.01.2016, 10:19 | Сообщение # 549
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я узнавала у мастеров, найденых по газете Ваш магазин стоимость работ.
Шпаклевание стен - от 45 грн./м.кв
Покраска стен - от 15 грн./м.кв
Укладка ламината - 30-40 грн./м.кв
Укладка плитки - от 110 грн./м.кв
Подвесной потолок - от 40 грн./м.кв
Жалко, что невозможно посмотреть качество их работы на предыдущих объектах.
 
yknovuylvivДата: П`ятниця, 22.01.2016, 11:47 | Сообщение # 550
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
sdr112, так, будемо займатись. Проекту по склінню в роботі, але, однозначно, проситимемо проектантів, щоб вони його зробили, до моменту здачі будинку. 

oleg-energy, з ліфтами ситуація наступна: поки в будинку відбуваються масові ремонти - ліфт знищать однозначно (майстри рідко дбають про чуже майно). Процедура здачі ліфтів в експлуатацію триває близько трьох місяців. Однією з умов є передача ліфтів на тех. обслуговування та диспетчеризацію ліцензованій організації. За тех. обслуговування потрібно платити щомісячно; одні власники - згодні, а деякі взагалі в квартирі не були. Тому вихід на початках: 1) однозначно, обшити ліфт; 2) для підйому матеріалів - вмикати ліфт по вимозі за встановлену плату, яка покриє споживання електроенергії. Відповідальний робітник є завжди біля будинку, тому проблем з запуском не буде. Єдине визначимось з годинами роботи ліфта.
По питанням здачі ліфтів, ще та історія. Реєстрацією ліфтів до жовтня займався Держгірпромнагляд. Даний орган розформували. А будь-яка реорганізація в нашій країні тягне за собою кілька місяців колапсу: старий орган ліквідували, а як діє новий - ніхто не знає. З січня 2016 р. реєстрацію ліфтів поновили. Тому зараз починається процедура реєстрації по будинку А та Б!
 
lvov-1983Дата: П`ятниця, 22.01.2016, 15:41 | Сообщение # 551
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть,до кого звертатися на рахунок затримки будівництва,прораб на будові посилається на іншого прораба,той прораб на керівництво,ви з тим вже стикалися,до кого треба іти і чи то щось зміне?
 
mnkamiДата: Понеділок, 25.01.2016, 15:38 | Сообщение # 552
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата lvov-1983 ()
Підкажіть,до кого звертатися на рахунок затримки будівництва,прораб на будові посилається на іншого прораба,той прораб на керівництво,ви з тим вже стикалися,до кого треба іти і чи то щось зміне?
Практика показывает, что если это что-то мелкое в квартире - дефетк - нужно писать заявление и узнавать сроки испраления у Олега Труша, параллельно спрашивать ответственного человека. Если это в обще сроки сдачи - только Труша. Остальные могут говорить что угодно. Сегодня кстати будут известны окончательные сроки сдачи (хотя подписсывать акт прияма передачи вам никто не запрещает и сейчас)

Додано (25.01.2016, 15:38)
---------------------------------------------

Цитата yknovuylviv ()
По питанням здачі ліфтів, ще та історія.
Держите пожалуйста нас в курсе дат сдачи и запусков лифтов, электрики, водопровода, отопления и т.п. Очень волнует запуск лифта, у меня не 3-5 этаж, поэтому без лифта нет смысла что-то делать, а приступить к ремонту хотелось бы как можно быстрее.
 
lvov-1983Дата: Середа, 27.01.2016, 14:41 | Сообщение # 553
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую,але по нашому будинку до здачі ще як до ....пішки,у нас взагалі роботи призупинені,то мороз то ще щось,на сьогоднішній день ніби як 2 місяця відставання,проте сроки будуть тільки нарощуватись я так думаю.

Додано (27.01.2016, 14:41)
---------------------------------------------
Була сьогодні в офісі,запевнили,що в строки вкладуться...

 
sdr112Дата: П`ятниця, 29.01.2016, 15:07 | Сообщение # 554
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Нові фото з будівництва
Будинок Д почали обкладати пінопластом


Продовжують обкладати пінопластом будинок В але вже зі сторони вул. Луганської


Будинок Г вже практично завершили замуровувати

Додано (29.01.2016, 15:07)
---------------------------------------------
Ще одна новина

Часто прохожу біля Полярону, і зараз там йдуть дуже активні роботи в цій розваленій будівлі що біля моста (поруч з будовою на Угорській).
На першому поверсі робочі і ескаватори довбуть підлогу.

Ніхто часом не в курсі що там робиться / планується робитися? Особисто я дуже надіюся що там зроблять якийсь торговий центр, бо у вечері біля тої будівлі страшно ходити.

Прикрепления: 2685828.jpg (49.6 Kb) · 6350699.jpg (88.3 Kb) · 0615352.jpg (85.9 Kb)
 
ladalvДата: Субота, 30.01.2016, 15:36 | Сообщение # 555
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, тільки зареєструвалась, можливо не правильно пишу, за це прошу вибачення. Хотілось би поспілкуватись з людьми з 21 д оскільки купила квартиру в 21 е. Якщо такі є прошу сказати чи у вашому будинку все зроблено вчасно , чи ставлять котли і взагалі як наближається до здачі?
 
robotabuhlbДата: Неділя, 31.01.2016, 13:02 | Сообщение # 556
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Цю розвалену будівлю біля Полярону викупив власник сусіднього бізнес центру і з цієї будівлі буде ще один бізнес центр. Там ніби програмісти мають мати корпус.
 
sdr112Дата: Неділя, 31.01.2016, 20:36 | Сообщение # 557
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
ladalv,

Доброго дня
Я власник квартири в будинку Д.
По договору здача будинку має бути десь в районі Вересня. Тобто до здачі будинку ще 8 місяців, ну і за темпами робіт все виглядає так що мали б вкластися.
Десь осінню менеджери мені казали що може бути і таке що будинок здадуть раніше.

Я останній раз заходив всередину будівлі десь на початку грудня, то там були розведені електричні проводи в квартирах і 75% квартир всередині пощекатурені.
Котли ще ніхто не ставив але за договором вони мають бути, ну і якщо я правильно розумію - то вони будуть ставитися в останню чергу


Сообщение отредактировал sdr112 - Понеділок, 01.02.2016, 18:01
 
robotabuhlbДата: Понеділок, 01.02.2016, 13:58 | Сообщение # 558
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
На Угорській ,1-й будинок має бути зданий в жовтні 2016р.Зараз тільки стіни мурують . Дзвонила в  офіс кажуть все по плану і мають здати в термін. До розводки електрики ще далекувато. Судячи по будинку Д думаю що триндять про вчасну здачу.
 
mnkamiДата: Понеділок, 01.02.2016, 22:40 | Сообщение # 559
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата sdr112 ()
Десь осінню менеджери мені казали що може бути і таке що будинок здадуть раніше.
Мне по 16ке говорили так же весной того года :(
В 9ти-этакжках проблема будет с вводом в эксплуатацию котлов, так что крепитесь smile
 
Serghiy1976Дата: Вівторок, 02.02.2016, 08:17 | Сообщение # 560
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Народ, розслабте булки! 16-ка мала бути здана в кінці 14-го року. ЇЇ будують вже більше 3-х років! А наступні будинки будують набагато швидше, що в деякій мірі несправедливо по відношенню до власників 16-ки. Так що тіштесь тим, що маєте. Все пізнається в порівнянні. Якщо комусь здасться, що є дещо хамовитий, то прошу вибачення )))
P>S> Булки розслабляти все-таки не треба )))
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика