П`ятниця, 29.03.2024, 15:20

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 5 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
oleg-energyДата: Вівторок, 19.11.2013, 13:15 | Сообщение # 81
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Був у фінансовій компанії "Новий Львів" (чи то пак Львівдах / Мальви). Запитав менеджерів за змінений графік будівництва 16-типоверхівки. Сказали, що ще не готовий, оскільки багато народу помінялося на керівних посадах і вони то все узгоджують і підраховують.
На прохання одного з форумчан (який все читає але нічого не пише smile  ) взяв змінений графік будівництва для 10-типоверхівки. Якщо в когось є бажання глянути - то потім відсканую і викладу на сайті. Але графік дуже "куций", надіюся для 16-ки все-таки буде у старому вигляді.
 
LexaДата: Вівторок, 19.11.2013, 13:43 | Сообщение # 82
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
План будівництва житлового 10-поверхового будинку

01.04.2014 Завершення монолітного каркасу будівлі
01.04.2014 Завершення цегляної кладки
01.05.2014 Завершення встановлення вікон та балконних дверей
01.05.2014 Завершення монтажу димохідних та вентиляційних каналів
01.06.2014 Завершення монтажу даху

Ну если честно, я ожидал большего от этого плана, хотя бы как пример дата начала "цегляної кладки" которую они могли начать как минимум 3-4 месяца назад.
P.S. oleg-energy вот и мой первый пост на форуме holiday

Додано (19.11.2013, 13:43)
---------------------------------------------
И еще одно, очень сомневаюсь что до 01.04.2014 они завершат кирпичную кладку которая, как я писал выше, даже и не началась.


Сообщение отредактировал Lexa - Вівторок, 19.11.2013, 13:46
 
olezhaДата: Четвер, 21.11.2013, 13:21 | Сообщение # 83
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
мені з вікна з роботи видно здалека будову: крани поверх будинків та 10-ти поверхівку між будинками.
то щойно глянув - десь не видно крану для 16-пов. будинку.
напевно зняли башту - будуть нарощувати.
 
РоманДата: Четвер, 21.11.2013, 15:23 | Сообщение # 84
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
так сьогодні кран був без стріли, дядька шось там на крані стукав...був в обід працівників не бачив.
 
oleg-energyДата: Четвер, 21.11.2013, 16:08 | Сообщение # 85
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Дивно. Висоти хватало ж наразі, та й лише 1,5 місяці тому зібрали його, могли вже тоді підняти на більшу висоту.
 
olezhaДата: Четвер, 21.11.2013, 16:14 | Сообщение # 86
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
а може знов поламався  wacko
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 22.11.2013, 09:31 | Сообщение # 87
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Може ...
Я правда помилився - його зібрали не 1,5 а 2,5 місяці тому.
Сьогодні буде зроблений фотозвіт, ввечері або завтра зявиться на сайті - "Не перемикайте"!  smile
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 22.11.2013, 13:23 | Сообщение # 88
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Я тільки з майдану будівництва. Кран таки конкретно розібрали. Стоїть лише башта, збоку вершечок, а стріли і кабіни не видно. Будемо надіятися що для нарощування, а не для ремонту.
Рідкість, але під час обіду робітники шось копирсалися на 16-ці. Таке враження що монтують жолоб, щоб по ньому заливати крайні колони, куди стріла крана 10-типоверхівки не достає. Тобто наразі робота мабуть вестиметься краном для 10-ки на два фронти.
Якщо в когось є настрій - передзвоніть менеджерам спитайте за кран, бо я останнім часом їм і так часто наярюю)
 
Serghiy1976Дата: П`ятниця, 22.11.2013, 14:07 | Сообщение # 89
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Кран поламаний. Як мені пояснили, зламався обертальний диск. Що це  таке і з чим його гамають - не знаю. Скільки час піде на ремонт теж невідомо. На будові в районі 11.00 - тиша. На сайті НОВИЙ ЛЬВІВ сказано, що будинок №1 зданий в експлуатацію. ПЗДЖ - газу нема й досі. Набираймося терпіння...
 
defaultNickДата: Неділя, 24.11.2013, 12:27 | Сообщение # 90
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
LEXA, Ви писали заяву про відтермінування? В мене зараз на носі друга виплата за квартиру і от я, переповнений сумнівами, намагаюсь конкретно визначитись...бо темпи і якість мене явно не влаштовують. Олег дякую за фотозвіт
 
oleg-energyДата: Неділя, 24.11.2013, 12:42 | Сообщение # 91
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Прошу.
І вітаю з Днем народження smile
 
defaultNickДата: Неділя, 24.11.2013, 13:04 | Сообщение # 92
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую=) cool
 
oleg-energyДата: Понеділок, 25.11.2013, 08:51 | Сообщение # 93
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Паніку відмінити - кран вже стоїть зібраний  thumb
 
olezhaДата: Понеділок, 25.11.2013, 10:04 | Сообщение # 94
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
і, здається, навіть трошки наростили.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 25.11.2013, 10:32 | Сообщение # 95
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, мені також здалося що став вищий.
 
LexaДата: Понеділок, 25.11.2013, 16:52 | Сообщение # 96
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
defaultNick, не чего я не писал просто на словах с менеджерами договорился о сроке  переноса оплаты и когда зайти забрать измененный график оплаты. Правда у меня в договоре была прописана дата сдачи дома январь 2014 ( wink ) и на тот момент сделано две оплаты.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 03.12.2013, 08:35 | Сообщение # 97
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора вечерком проходив повз будівництво. З того що зміг роздивитися - на 16-типоверхівці залили всі колони 3-го поверху і ставлять опалубку для перекриття 3-го поверху (десь поставили 1/3). На 10-типоверхівці залили вже перекриття 8-го поверху до кінця і декілька колон 9-го поверху залито (але не багато - десь 1/6).
 
oleg-energyДата: Середа, 04.12.2013, 17:38 | Сообщение # 98
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Користувач olezha додав дві фотографії у фотоальбом 
1
2
 
LutkicaДата: Четвер, 05.12.2013, 12:30 | Сообщение # 99
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім потенційним сусідам! Мене звати Олександр. Наразі роздумую над питанням придбання житла в 16-ці на Тернопільській. Натрапив на ваш форум, прочитав багато цікавої інформації, за що дякую respect . У Новому Львові описали як все гарно і я квартиру забронював. Тепер беруть сумніви. Хочу квартиру з індивідуальним опаленням, а тут будинкове. Толком не розумію його принципу і наскільки то є гірше індивідуального. Якщо хтось може пояснити, буду вдячний. Лякає інформація про потенційне будівництво на Кам"янецькій, бо вікна квартири мають виходити саме на ту сторону. Перипетії із зміною керівництва також насторожують. Але заманює ціна, яка значно нижча, ніж в інших забудовників. Буду вдячний за кожну пораду help
 
oleg-energyДата: Четвер, 05.12.2013, 13:22 | Сообщение # 100
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Раді вітати на нашому форумі.
Самому би хотілося індивідуального опалення, але в нашому будинку воно не реальне, оскільки будинки вищі 10 поверхів офіційно не газифікуються. В нас буде аналог центрального опалення (з яким кожен стикався) - різниця лише в тому що ми не будемо оплачувати обігрів теплотрасами землі і повітря надворі. Тобто втрати будуть мінімальні + кожен мабуть встановить вентилі на своїх батареях, щоб регулювати індивідуально опалення в свому помешканні. Це дасть економію порівняно з нашим застарілим центральним опалення, але все ж гірше ніж індивідуальне. Індивідуальних лічильників тепла мабуть не буде (краще за це перепитайте менеджерів) - тому всі будуть плати однакову суму (.
На рахунок Камянецької - то поки що там тихо, але щоб не бути залежним - беріть вище 11 поверху наприклад  smile .
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика