Четвер, 18.04.2024, 03:31

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 18 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
РоманДата: Понеділок, 01.06.2015, 12:38 | Сообщение # 341
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Говорю за себе!: Як би я хотів скидатись на майбутній ремонт відразу, а не згодом по мірі підходу  терміну виходу з експлуатації інженерного вузла, то б не купляв квартиру в новобудові! дальше-: через десятки років наш фонд може знецінитись!, краще вкладіть ці гроші зараз у себе чи своїх дітей, зараз мені скажете -, так для дітей квартиру залишу!, щей з гривнями на ремонт будинку!, а я скажу - а ви впевнені що діти захочуть тут жити, чи так жити! а може хочуть продати, а ви покупцю будете говорити: там ше назбирані грошки на ремонт даху є))) давайте жити тепер та зараз, вирішувати нагальні проблеми по мірі їх поступлення (я не про державну стратегію, а тим більше не про катастрофічну ситуації з екологією!) звичайно потрібно включатися в дискусію вже потихеньку всім! власникам будинку 21 б. щоб можна було б починати складати списки проблем та потім на зборах тільки голосувати, а не розводити базар, 80 сімей це не мало! доречі якщо дах коштує 40 тис. дол. то  скидаючись по 40 дол/міс, можна за рік назбирати на новий! п.с. Шановний пане Труш, я хочу нагадати за мінеральну вату на фасаді!

Сообщение отредактировал Роман - Понеділок, 01.06.2015, 12:54
 
yrdopomogaДата: Вівторок, 02.06.2015, 09:41 | Сообщение # 342
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Lexa.  По досвіду вул. Сумська, 10 - якщо запустити ліфт на постійній основі - його просто знищать, до половини нагружаючи цеглою. Думаю, слід запускати на вимогу власників, під їхню відповідальність, та, звичайно, оббити картоном. 0989195373 - Анатолій, телефонуйте.
 
sdr112Дата: Вівторок, 02.06.2015, 10:36 | Сообщение # 343
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
В новобудові від Інтергалу на Вашингтона під час зливи 26.05.2015 затопило квартири

Відео

Ще трішки інформації тут


Сообщение отредактировал sdr112 - Вівторок, 02.06.2015, 10:40
 
roleksandrДата: Субота, 06.06.2015, 17:41 | Сообщение # 344
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
ОСББ потрібно створювати окремо на будинок 21 А. Є досвід проблем з мешканцями в будинку на 40 квартир, тому прийти до якогось рішення з мешканцями всього кварталу буде неможливо...
Документи на квартиру і дорогу Труш пообіцяв на 15 червня.
Проект скління балконів є в Анатолія (директора ОСББ Сумської).
Якщо виникають питання з сантехнікою, можу допомогти матеріалами та майстрами. Тел. 0976322787 - Олександр.
 
pavlenkaДата: Неділя, 07.06.2015, 19:11 | Сообщение # 345
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Цілком згідна стосовно ОСББ. Це має бути окрема юридична особа на будинок 21а. Можна потім об'єднуватись в асоціацію з ОСББ інших будинків, якщо це буде необхідно. На разі потреби доєднуватись в існуюче ОСББ не бачу.

Стосовно документів і дороги до будинку 21а, то 15 червня вже неактуальна дата, бо Львівгаз там ще, бачте. веде якісь труби, що заважає впорядковувати територію. Чому Львівгаз того раніше не робив - незрозуміло... Проте плиточку тротуарів почали класти спереду будинку. Нова дата закінчення робіт - кінець червня. Будем сподіватись, що це буде остаточна.

Цікаво, що там з підведенням води і електроенергії... Може хтось в курсі?
 
mnkamiДата: Понеділок, 08.06.2015, 19:10 | Сообщение # 346
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Очень волнует вопрос электропроводки в 16 этажке. Кто-нибудь делал фотографии уже готовой проводки? Я как-то проходил 4й этаж и краем глаза увидел кошмар:
- раздолбанное отверстие под коробку на стене больше нужного
- кабель был проложен без штробы, а змейкой: в одном керамоблоке вверху делается отверстие, запускается кабель, снизу этого блока вытаскивают, следующий идет поверху, за ним опять просовывают и т.д.

Буду признателен за любую информацию. Спасибо.
 
roleksandrДата: Понеділок, 08.06.2015, 19:33 | Сообщение # 347
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Є проблема з паркінгом перед будинком 21А. Роблять дорогу шириною 5,50 м, а тротуар десь 4 м. Для чого? Припаркувати машину можна буде тільки вздовж дороги, тобто отримаємо 5-7 паркомісць. Ззаду будинку місця ще менше. Крім внутрішнього паркінгу місця фактично не буде. На Сумській ширина дороги 7 м. Прийдеться, напевно, паркуватись на Угорській, а потім йти пішки. Такий план забудовника...
Завтра буду дзвонити Трушу. Цікаво. Що він вигадає на цей раз?
 
oleg-energyДата: Понеділок, 08.06.2015, 21:25 | Сообщение # 348
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mnkami ()
Я как-то проходил 4й этаж и краем глаза увидел кошмар: - раздолбанное отверстие под коробку на стене больше нужного
- кабель был проложен без штробы, а змейкой: в одном керамоблоке вверху делается отверстие, запускается кабель, снизу этого блока вытаскивают, следующий идет поверху, за ним опять просовывают и т.д.
Не памятаю про коробки, але от в стінах з керамоблоком ще в десятиповерхівці прокладалася проводка без штроб і таким "хитрим" способом як ви описали чи то економлячи кріплення для кабелю чи для того щоб можна було зробити менший шар штукатурки )
 
pavlenkaДата: Понеділок, 08.06.2015, 21:26 | Сообщение # 349
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
roleksandr, а дорога хіба робиться для парковки? Від початку територія всередині житлового комплексу і не планувалася під парковку. Не хотілося б, щоб простір всередині комплексу загромаджувався машинами, через які ні пройти, ні дітям вийти на вулицю. Пошукайте - навколо є купа альтернатив підземній парковці в будинку... звичайно, вони теж коштують грошей, але ви вбиваєте двох зайців - і простір не заставлений транспортом, і ви спокійні за цілість свого транспортного засобу.
 
stouneДата: Понеділок, 08.06.2015, 21:27 | Сообщение # 350
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата roleksandr ()
Завтра буду дзвонити Трушу. Цікаво. Що він вигадає на цей раз?

Які зобовязання в ФФБ є перед вами стосовно наявності безкоштовних паркомісць? Мені цікаво подивитися на вашу аргументацію крім "я так хочу"? 
Головне що вас мало хвилює що будинок не підключено до комункацій на даний момент. Львівгаз можливо днями підключить, але Обленерго та Львівводоканал поки невідомо коли. Ліфти невідомо коли запуск буде.

Зате людині яка назбирала на авто має бути паркомісце?  На форумі вже є оголошення про продаж паркомісць. 
От вас не хвилює що наприклад в будинок пандус є, а з проїзжої частини на тротуар немає?
 
oleg-energyДата: Вівторок, 09.06.2015, 09:29 | Сообщение # 351
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Загалом не хотілося щоб перед нашими під'їздами був такий же дурдом як зараз на Сумській


Тому в майбутньому за допомогою ОСББ (якщо забудовник сам не передбачить) пропоную облаштувати парковку саме по периметру житлового комплексу, а не перед входом в під'їзд. Біля будинків А, Б, В і Г є територія між цегляним парканом і будинками яку можна під це задіяти. А перед підїздом я навіть за те щоб звузити дорогу до такої межі шоб там можна було лише проїхати, або зупинитися і висадити чи забрати пасажирів, а на тротуарі поставити стовпчики. Хочеться у внутрішньому подвір'ї більше такого


Аніж такого


Ну це все мрії ) і будемо ці проблеми вирішувати по мірі їх виникнення.
А зараз цікавіше як там з водою і електрикою на Тернопільській 21 А. А то зараз почнуться ремонти і мокрі роботи, а води наприклад на 8-10 поверхи не наносишся?
Можете все-таки запустять ліфт попередньо його обшивши фанерою чи включаючи його в певні години?
 
mnkamiДата: Вівторок, 09.06.2015, 11:14 | Сообщение # 352
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
По поводу электрики, сегодня сделал фото как делают проводку в 21Б:
фотоальбом
Говорил с энергетиком, за доп плату можно сделать нормальные штробу, но 200 грн/м это через чур.
Там же есть фото противопожарных поясов с западной стороны дома.
 
oleg-energyДата: Четвер, 11.06.2015, 09:57 | Сообщение # 353
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Наш масив на фоні
 
РоманДата: Понеділок, 15.06.2015, 18:49 | Сообщение # 354
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
фото без мафинок просто ЧудеснЕ правда?
 
sdr112Дата: Понеділок, 15.06.2015, 21:51 | Сообщение # 355
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Роман ()
фото без мафинок просто ЧудеснЕ правда?

Зрозуміло що без машинок все виглядає дуже гарно, але в наших умовах я думаю такий двір - практично не реальний.
Я цікавився в менеджерів скільки коштує паркомісце в будинку - це половина однокімнатної квартири. Тому думаю більшість людей буде авто ставити на вулиці


Сообщение отредактировал sdr112 - Понеділок, 15.06.2015, 21:53
 
Les7747Дата: Вівторок, 16.06.2015, 22:49 | Сообщение # 356
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, сусіди!
Купила квартиру в 16-ти поверхівці, 2-х кімнатну площею 76,6 м2. Звертаюся до власників таких квартир - потрібно і нам себе перестрахувати від можливого і не бажаного "візиту" грабіжників через загальний балкон. На фото кружочком відмічено, як із цього балкону, в принципі, без проблем можна дістатися через вікно у квартиру. Давайте разом думати і щось робити, щоб себе перестрахувати. Може попросити закласти боковину балконів цеглою (вийде ніби суцільна бокова стінка зі сторони вікна квартири). В кого які ідеї і як їх втілити, поки ще будинок в стадії завершення будівництва? Підказуйте!!!
Якщо картинка не прикріпиться - от посилання на неї


Сообщение отредактировал Les7747 - Вівторок, 16.06.2015, 22:52
 
oleg-energyДата: Середа, 17.06.2015, 12:47 | Сообщение # 357
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну у вас не така страшна ситуація як у моєї квартири, коли кожен міг залізти через балкон. Але на щастя забудовник прислухався і домурував перегородку. До вас полізуть хіба камікадзе і то на низьких поверхах. Та все одно зверніться - може забудовник щось придумає, можливо грати простенькі на тому балконі чи шось подібне.
 
Les7747Дата: Середа, 17.06.2015, 18:33 | Сообщение # 358
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
А до кого конкретно Ви зверталися, усно чи писали заяву з підписами, чи достатньо одному звернутися? Думаю, все ж треба щось домурувати, щоб не тільки не залізли, але й не заглядали у вікно із загального балкону, приємного в цьому мало
 
Serghiy1976Дата: Середа, 17.06.2015, 20:23 | Сообщение # 359
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Хто захоче залізти - той залізе. Якщо домурувати стінку, то буде менше світла потрапляти, а вона (квартира 76,6) й так одна з найтемніших в будинку...
 
AngelkДата: Середа, 17.06.2015, 21:34 | Сообщение # 360
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
А це до теми парковок у дворі. Це сталось в дворі новобудови на Дж.Ленона (Топольна). Знайомі бачили це на власні очі.

http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-lvovi-vnaslidok-dtp-zahynula-dvorichna-divchynka-19820
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика