Вівторок, 16.04.2024, 14:50

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 27 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
olezhaДата: Середа, 25.11.2015, 17:10 | Сообщение # 521
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Дивлячись на попереднє фото, цікаво, де зі сторони Тернопільської там буде в'їзд.

І чи на місці заправки будуть ще будувати?
Може в когось є свіжий план забудови?
 
oleg-energyДата: Середа, 25.11.2015, 21:23 | Сообщение # 522
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Звітуюсь по виміряним площам.
Кімната 1 - БТІ наміряло 20,4 м кв./ по моїм замірам 20,28 м кв.
Кімната 2 - БТІ=18,4/я наміряв 18,36.
Кухня - БТІ=14,7/я наміряв 14,33.
Коридор - БТІ=10,8/я наміряв 10,78.
Ванна - БТІ=3,9/я наміряв 3,899.
Вбиральня - БТІ=1,9/я наміряв 1,93.
Лоджія 1 - БТІ=1,4/я наміряв 1,37.
Лоджія 2 - БТІ=1,3/я наміряв 1,29.
Тобто практично всі виміри крім кухні зійшлися. А кухня в мене доволі складної конфігурації, то ж можливо і я міг не так заміряти.
 
liodikДата: Четвер, 26.11.2015, 09:44 | Сообщение # 523
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Хтось цікавився долею заправки? В кінці вересня мені казали що до кінця жовтня має закритися, але функціонує без змін.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 27.11.2015, 08:19 | Сообщение # 524
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Не переживайте - на місці заправки має бути ще один будинок - так що її неодмінно знесуть
 
ІнвесторДата: П`ятниця, 04.12.2015, 16:09 | Сообщение # 525
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзі! У кого як просуваються справи з документами? Акти приймання передачі хтось вже підписав?
 
sdr112Дата: П`ятниця, 04.12.2015, 19:26 | Сообщение # 526
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Ходив фотографувати електропроводку в своїй квартирі і пофоткав заодно прогрес будівництва в будинках В, Г і Д.

Фото в фотоальбомі. Прохання до Олега активувати їх для перегляду.

Друзі, наскільки реально розібрати і перенести ось таку от стінку в квартирі.



Питаюся, бо прораб Богдан переконував мене що цю стіну нереально розібрати. Її можна хіба що розбити і змурувати нову з нової цегли.
Прикрепления: 5842452.jpg (116.7 Kb)
 
mnkamiДата: П`ятниця, 04.12.2015, 23:34 | Сообщение # 527
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата sdr112 ()
Питаюся, бо прораб Богдан переконував мене що цю стіну нереально розібрати. Її можна хіба що розбити і змурувати нову з нової цегли.
На самом деле, керамоблок очень хрупкий и лучше сделать перегородку из кирпича или же газобетона, можно будет что-то повесить нормально без дюбелей и анкеров.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 08.12.2015, 15:38 | Сообщение # 528
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Погоджуюсь - цілих каремоблоків після розбирання такої стінки мало шо залишиться.
 
tlabaДата: Вівторок, 08.12.2015, 23:55 | Сообщение # 529
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт майбутні сусіди. Долучайтесь в фб групу будинку Тернопільська 21А. https://www.facebook.com/groups/ternopilska21a/ Так як будинок вже зданий і в ньому живуть люди, будемо обговорювати наші актуальні питання і вирішувати проблеми які виникають з забудовником/ОСББ.
 
oleg-energyДата: Середа, 09.12.2015, 11:15 | Сообщение # 530
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
До речі - як ви дивитиесь на те щоб вимагати просити забудовника поставити не рагульські зі сталевого листа двері (такі як ставлять по всіх спальних районах з домофонами, і такі які поставили на Тернопільській 21 А)


а нормальні металопластикові з вікнами, які зараз переважно і ставлять в новобудовах. Навіть на сусідній Кам'янецькій

Пасічний


Затишний Дім



Навіть славнозвісний Набережний Квартал


Я вже не говорю про такі двері в далеко не елітному ЖК Новий на Стрийській


Особливо феєрично виглядає, коли для комерційних приміщень ставлять нормальні металопластикові, а для людей сталеві з маленькими віконцями зверху (вже таке є на Сумській і на Тернопільській 21 А)


Наперед дам відповідь щодо вандалостійкості - на Сихові в польських і німецьких будинках (є такі) вже понад двадцять років стоять такі "скляні" двері - і нічого. Процитую
"
Цитата
Дивовижно, але те, що було нормою в Німеччині наприкінці 80-х так і не сталою нормою в Україні за останні 20 років. Двері у всіх під’їздах скляні та прозорі, збереглися в тому ж вигляді, в якому їх зробили. Мешканці виявили неабияку свідомість та не заміняли їх на глухі металеві двері, які стоять у більшості під’їздів.


То що скажете сусіди?
 
РоманДата: Середа, 09.12.2015, 13:04 | Сообщение # 531
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
я тільки за, вовка боятись в ліс не ходити. мені навіть домособаки на дверях не треба, думаю з непроханими госьтьми можна й власникам будинку розібратись))
 
sdr112Дата: Четвер, 10.12.2015, 13:48 | Сообщение # 532
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо дверей - дуже хороша пропозиція.
 
РоманДата: Четвер, 10.12.2015, 15:01 | Сообщение # 533
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline



Сообщение отредактировал Роман - Четвер, 10.12.2015, 15:56
 
volodymyrsДата: Субота, 12.12.2015, 14:25 | Сообщение # 534
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзі а це взагалі нормально. Ми купували квартиру орієнтуючись на краєвид, який мав би відкриватись з нашої квартири на 9 поверсі і був зовсім інший план забудови. Зараз вони повністю все хочуть забудувати вносячи постійно якісь зміни. На офіційному сайті в планах забудови немає будинку на місці заправки і я проти того щоб район перетворився на будинки з глухим колодязем по середині. Про дитячий садок який буде в дворі я взагалі мовчу, краще побудували б там для дітей майданчик і поставили лавочки, висадили дерева. Компанія з кожного квадратного метру землі зараз хоче вижати максимум роблячи з людей дурнів.

Додано (12.12.2015, 11:26)
---------------------------------------------
Ми з Вами маєм будувати здорове майбутнє нашої країни, в дворі має бути не комерційний садок а місце де діти та батьки могли б спокіно проводити час граючи у волейбол, настільний теніс, займатись на брусах, турніках!!зрештою просто читати книжку на лавочці. Уявіть собі як мало простору буде в дворі комплексу? Хоча ні забудовник таки попіклувався про наших діток зробивши вїзд для іграшкових автомобілів на територію... Пропоную власникам квартир на Тернопільській 21 писати петицію до замовника будівництва з конкретними вимогами. Дякую.

Додано (12.12.2015, 14:25)
---------------------------------------------

Цитата martylja92 ()
Чи можна якось їм завадити? Я страшенно проти ще 2 будинкам перед вікнами. На момент коли ми купували квартиру про такі плани ніхто не говорив. Інакше не впевнена, що ми б її купили.  А як іншим такі новини?
І я проти!!! Купували одне вийло на третє. просто обман на рівному місці!!!
 
oleg-energyДата: Понеділок, 14.12.2015, 09:55 | Сообщение # 535
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Продублюю з ФБ:
Ну дитячий садок (хоч і приватний) це дуже непоганий варіант - вже зараз знайти місце в дитсадочках Нового Львова не просто, а з будівництвом і заселенням нашого комплексу на 1000 квартир і сусіднього на Угорській - взагалі буде неможливо. Та й про плани на дитячий садок було відомо ще як мінімум з 2013 року. Щодо ще одного будинку на місці заправки - ПРОТИ, бо його не було в попередніх планах. І згоден, що комусь це затулить краєвид - але є стандартна відмовка - нам продають квадратні метри, а не краєвид )
Та й якщо справедливо говорити - то краще ще один будинок ніж заправка під вікнами, зі всіма своїми мінусами!
 
sdr112Дата: Вівторок, 15.12.2015, 11:32 | Сообщение # 536
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Цікава стаття про те як деякі Львівяни самостійно блаштовують дворики біля своїх будинків
http://bzh.life/posts/kak-vo-lvove-obustraivayut-dvoriki

Цікаво скільки в нашому в районі назбирається людей які будуть мати бажання власними силами покращувати свій будинок і територію навколо будинку.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 15.12.2015, 14:21 | Сообщение # 537
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну головне щоб було де розгулятися - а бажаючі я впевнений точно знайдуться.
 
GramazekaДата: П`ятниця, 15.01.2016, 10:53 | Сообщение # 538
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Сегодня подписал акт приема передачи и заявления на выдачу ключей и разрешение на проведение ремонтных работ.
Если вам нужно получиться документы на собственность как можно быстрее об этом нужно сказать в 408 кабинете,
пакет документов передадут гос регистратору если насобирается не менее 12 желающих.

Электричества нет в квартирах, но можно договориться с энергетиком,
лифт работает, канализация в рабочем состоянии,
воды в квартирах нет, но можно договориться и брать ее на строительстве.
 
РоманДата: Понеділок, 18.01.2016, 22:28 | Сообщение # 539
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
договарюватись не хочу!...хочу получити вчасноі якісно!...а не із затримкою і хххххх. 1.5 рокускоро !!люди!!!...відчуваю що зустрінусь з нашими горе застройщиками в суді
 
ДашаДата: Вівторок, 19.01.2016, 13:58 | Сообщение # 540
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Як ви вважаєте при якій температурі можна починати штукатурні роботи в квартирі і взагалі який на вашу думку повинен бути план і послідовність дій щодо ремонту?
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика