П`ятниця, 29.03.2024, 09:52

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 26 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
GramazekaДата: Вівторок, 17.11.2015, 19:31 | Сообщение # 501
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Звонил в офис застройщику, мне сказали что если у меня есть подозрение что площадь посчитана неверно, я сообщаю им и юрист повторно вызывает бти. Оплату необсуждали
 
sdr112Дата: Вівторок, 17.11.2015, 21:18 | Сообщение # 502
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні був на будівництві. Побачив дві цікаві речі.
1) Стіну біля 16 поверховки продовжують валити


2) Недалеко від нас, на вулиці Камянецькій (фактично через дорогу від будинку В) ставлять нову будівлю
Так виглядає процес будівництва


Так виглядає проект будівлі
Прикрепления: 2863138.jpg (428.1 Kb) · 9940090.jpg (335.5 Kb) · 7718624.jpg (145.5 Kb)
 
oleg-energyДата: Середа, 18.11.2015, 10:21 | Сообщение # 503
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо сусіднього будівництва - якась жесть - там же підстанція 110 кВ зразу поряд. Як вони можуть там законно будувати wacko
 
sdr112Дата: Середа, 18.11.2015, 16:20 | Сообщение # 504
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Репутация: 0
Статус: Offline
Теж помітив що там поряд йдуть високовольтні кабелі. Чисто як гіпотеза - можливо що це колись відносилося до Полярону і зараз, знову ж таки можливо, це все може бути не робоче.

Хоча загалом особисто мене тішить що в нашому районі активно йде будівництво. Думаю що це дуже позитивно.
 
mnkamiДата: Середа, 18.11.2015, 21:00 | Сообщение # 505
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
По поводу замеров БТИ. Очень интересная ситуация получилась у меня. В феврале был утвержден план стен, но в апреле замуровали неправильно и только в августе смогли переделать. План БТИ каким-то образом сохранил неправильные стены! Хотя меня уверяли, что замеры были сделаны в сентябре. После разговора с директором оказалось, что замеры были сделаны в августе, а БТИ только использовали уже готовые данные. И вот тут я понимаю, почему у людей получилось чуть больше площади, без штукатурки и с шириной кирпича 11.5 см, на 1-комнатной квартире что-то да набежит.
Вот так. Так что советую всем перемерять и удостовериться, что площадь квартиры соответствует заявленной.

Додано (18.11.2015, 21:00)
---------------------------------------------
У кого-то в квартире остались привязки? Мне пытались заляпать это все пенопластом, и залить раствором, чтоб потом кусок вывалился соседям.

 
VasylДата: Четвер, 19.11.2015, 14:24 | Сообщение # 506
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
http://demyandanylyuk.com/2015/04/14/obere-neustadt-dresden/
 
mnkamiДата: Четвер, 19.11.2015, 21:21 | Сообщение # 507
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Vasyl ()
http://demyandanylyuk.com/2015/04/14/obere-neustadt-dresden/
Даже в Польше есть что-то подобное. Увы, у нас нет таких проектов sad У людей совок в головах и построив больше этажей можно срубить бабла. А за аренду земли платить нужно. Далеко ходить не нужно Avalon Garden дома с газом, первоначальный проект 9 этажей, в итоге строят 12 по-моему, хотя запрещено вести газ выше 10го этажа. Может быть когда-то и дойдем до такого, но не через 10 лет это точно.
 
VasylДата: П`ятниця, 20.11.2015, 08:38 | Сообщение # 508
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
В нас немає таких замовників. Навіть коли запроектуєш щось хороше, це для замовника дорого і він не погоджує, а приїжджає бригада монтажників які "все знають" і змонтують навіть не дивлячись в проект і ти по факту вносиш зміни.
А щодо газу, в Львові вже  16 поверхівки будують з газом (на Сихові круглий будинок) і решта, що будуються.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 20.11.2015, 13:21 | Сообщение # 509
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вже зявляються й у Львові схожі проекти. Трохи схожий ЖК Новий на Стрийській


Проектуються ще кращі - ЖК Магнолія на Пасічній
 
GramazekaДата: П`ятниця, 20.11.2015, 16:40 | Сообщение # 510
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Приглашаем будущих жильцов в группу https://www.facebook.com/groups/ternopilska21b/ для решения насущных вопросов по обустройству быта и организации ОСББ
 
Serghiy1976Дата: П`ятниця, 20.11.2015, 21:41 | Сообщение # 511
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! В кого набігли лишні метри, що думаєте про це все? Не хочу зводити наклепи, але є інфа що БТІ може свідомо завищити кількість метрів в угоду забудовнику. Я хочу сам переміряти або щоб вони переміряли в моїй присутності. Не знаю як це зробити. Може хтось підкаже як? Всі задоволені своїми замірами чи може хтось також хоче перемірити? Пишіть сюди в тему свої зауваження...

Додано (20.11.2015, 21:41)
---------------------------------------------
Привіт! В кого набігли лишні метри, що думаєте про це все? Не хочу зводити наклепи, але є інфа що БТІ може свідомо завищити кількість метрів в угоду забудовнику. Я хочу сам переміряти або щоб вони переміряли в моїй присутності. Не знаю як це зробити. Може хтось підкаже як? Всі задоволені своїми замірами чи може хтось також хоче перемірити? Пишіть сюди в тему свої зауваження...

 
oleg-energyДата: Субота, 21.11.2015, 10:05 | Сообщение # 512
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
В моїй квартирі замість 70,7 БТІ наміряло 72,8, тобто на 2,1 метра більше. На днях планую переміряти лазерною рулеткою - в принципі якщо +/- так і вийде - то нічого страшного не бачу, бо ці зайві квадратні метри мені обійдуться лише у 312 уе/метр. Якщо заміри будуть суттєво відрізнятися - писатиму заяву щодо повторної обмірки БТІ (менеджери так і порадили).
Щодо фейсбук групи - не бачу сенсу в її створенні.
1.На сайті зібрана вся інформація від планувань до схеми проводок і т.п.
2.Сайт чудово індексується по запиту "тернопільська 21" - тому нові мешканці нас швидше знайдуть саме на сайті.
3.Плюс вплив на забудовника, через те що його ім'я в інтернеті насамперед асоціюється з нашим будівництвом, буде вагомішим.
4.Навпаки покупці квартир від фейсбук груп і окремих тем на загальнольвівських форумах переходять до власних сайтів - з яскравих прикладів ЖК Ювелірний та інші. Наше будівництво в тому плані взагалі унікальне - сайт створений практично від самого початку будови, та й взагалі мало хто має індивідуальні сайти  happy
5.На фейсбук без реєстрації не зайдеш і не почитаєш - а я знаю багатьох людей, які на фейсбуку не зареєстровані і їм соц мережі не потрібні.

Тому вважаю розпорошення сил і інформації на дві площадки недоречним і непотрібним.
 
Serghiy1976Дата: Субота, 21.11.2015, 12:04 | Сообщение # 513
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Олег, як будеш переміряти - поклич мене, будь-ласка.
На рахунок групи у фейсбук - не бачу в тому якоїсь проблеми. Цей сайт є вичерпним джерелом інформації, але... у фейсбуці набагато простіше і швидше зібратись разом щоб прийняти якесь рішення. Тобто дублювати інфу не обов"язково, а поспілкуватись зручніше там. Ось і все.
П.С. Ще раз дякую за ту роботу, яку ти проводиш )))
 
mnkamiДата: Субота, 21.11.2015, 15:39 | Сообщение # 514
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
мені обійдуться лише у 312 уе/метр
А как считают лишние или недостающие квадраты? По какому курсу?

Додано (21.11.2015, 15:39)
---------------------------------------------

Цитата oleg-energy ()
Тому вважаю розпорошення сил і інформації на дві площадки недоречним і непотрібним.
Как по мне, лучше чтобы все видели с какими проблемами можно столкнуться и возоможно кто-то посоветует уже придуманные до нас пути решения, поэтому можно созздать и отдельный форум по каждому дому, чтобы обсуждать быт. Но какую-то конфиденциальную информацию только давать персональными сообщениями либо почтой.
 
oleg-energyДата: Субота, 21.11.2015, 18:11 | Сообщение # 515
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Рахують курс по 12,5. Тобто за тих додаткових 2,1 метра кв. мені потрібно доплатити 16406,25 грн.
 
yrukslavkoДата: Понеділок, 23.11.2015, 08:43 | Сообщение # 516
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
курс 12.5 це він закріплений для всіх чи може десь прописано в договорі?
 
oleg-energyДата: Вівторок, 24.11.2015, 12:00 | Сообщение # 517
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Завтра після обіду перемірятиму свою квартиру - побачу на скільки є похибка. До речі порада для інших (особливо для тих в кого в квартирах є не тільки прямокутні кімнати) - вимірюйте також приміщення по діагоналі між кутами.
 
yrukslavkoДата: Вівторок, 24.11.2015, 12:44 | Сообщение # 518
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата oleg-energy ()
Завтра
можливо буде час щоб зробити декілька фотографій з будівництва? а то давненько ніхто не викладав фотографій з будівництва.
 
oleg-energyДата: Середа, 25.11.2015, 08:23 | Сообщение # 519
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Так - фото будуть.
 
yrukslavkoДата: Середа, 25.11.2015, 11:44 | Сообщение # 520
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні на дружньому форумі (http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1591022&page=11) користувач з ніком "gov1985" виклав декілька фото з буд майданчика.



 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика