П`ятниця, 29.03.2024, 11:32

Житловий масив на Тернопільській 21

Звіти про хід будівництва - Сторінка 11 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Звіти про хід будівництва
link_sДата: Субота, 24.05.2014, 14:15 | Сообщение # 201
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, хтось укладав додаткові договори на оплату квартири по зниженому курсу доларв? Цікавлять умови такого додатку..хтось може допомогти з цим питанням?
 
stouneДата: Вівторок, 27.05.2014, 10:48 | Сообщение # 202
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата
Шановні форумчани, хтось укладав додаткові договори на оплату квартири по
зниженому курсу доларв? Цікавлять умови такого додатку..хтось може
допомогти з цим питанням?

Я б казав підійти до забудовника в відділ продаж, в них є зразки.
Умови наступні, забудовник декларує що з такої до такої дати курс зафіксований на певній позначці, повернення внесених коштів буде за тим самим курсом.
Ну і додаток до договору з переглядом графіку, де ви домовляєтесь скільки вносите.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 27.05.2014, 11:53 | Сообщение # 203
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Саме так.
Дослівно звучить так:
Довіритель на період з 12 по 30 травня 2014 року вносить кошти до ФФБ в національній валюті України по курсу 1 дол. США = 9,20 грн на поточний рахунок Управителя відкритий у банківській установі або перераховує кошти на рахунок у безготівковій формі.
Викласти п.5.7 в наступній редакції"Повернення Довірителю коштів у випадках передбачених цим договором, що будуть внесені в період  з 12 по 30 травня 2014 року - Управитель здійснює виключно в безготівковій формі в національній валюті України по курсу 1 дол. США = 9,20 грн.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 27.05.2014, 11:57 | Сообщение # 204
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
STOUNE - якщо не було зобовязання не афішувати відповідь на ваш запит по 10-типоверхівці - може викладеш на сайт або вишли мені і я викладу?!
Щодо будівництва - тільки шо був там:
- мурують балкони на 10-типоверхівці;
- заливають перекриття 8-го поверху 16-типоверхівки.
 
link_sДата: Вівторок, 27.05.2014, 22:24 | Сообщение # 205
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відповідь стосовно додаткових угод smile питав на форумі, тому що в суботу не міг додзвонитися до менеджерів - вихідний же ж..
Ще раз дякую за відповідь smile
 
oleg-energyДата: Середа, 28.05.2014, 20:11 | Сообщение # 206
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Часом як хочуть то швидко будують - вчора тільки заливали перекриття 8-го поверху, а сьогодні вже металокаркаси декількох колон 9-го поверха готові.
 
oleg-energyДата: Субота, 31.05.2014, 21:36 | Сообщение # 207
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
На сайті забудовника зявилася інформація:
"При купівлі квартири до кінця червня 2014р. курс долара США зафіксовано на рівні 9.50 грн."
 
oleg-energyДата: Неділя, 01.06.2014, 11:05 | Сообщение # 208
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Вигляд на Сумську 8 10 з Ратуші:

Звідси http://alex-shutyuk.livejournal.com/185399.html#comments
 
oleg-energyДата: Четвер, 12.06.2014, 12:40 | Сообщение # 209
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні-завтра буде ноий фотозвіт з будівництва.
 
AngelkДата: Середа, 25.06.2014, 21:26 | Сообщение # 210
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, всім форумчанам. Думаю над купівлею квартири в новобудові вул.Тернопільська (10 - поверхівка), натрапила на форум і вже декілька днів переглядаю, шукаю інформацію з інших джерел і нічого не можу знайти по питаннях газифікації будинків. Мої далекі знайомі купили квартиру і вже живуть рік в новобудові на Сумській БЕЗ ГАЗУ.... Це насторожує...., хтось щось знає, чи це у мене хибна інформація?
 
oleg-energyДата: Четвер, 26.06.2014, 13:38 | Сообщение # 211
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну тут на форумі люди, яким до питань газу ще далеко (в часі), тому думаю ніхто всерйоз то питання не штудіював. Це мабуть самі мешканці Сумської можуть нам більше розказати.
Сьогодні до речі був всередині будинків на будівництві, зробив багато фото. З останніх новин - почали штукарити і робити проводку в квартирах 3-го підїзду. Вже закінчують штукатурити 5 поверх (піднімаються догори).
На око десь до кінця наступного тижня мали би закінчити мурування зовнішніх і внутрішніх стін в 3-му підїзді (тобто відстануть по цьому фронту лише на тиждень).
На днях зроблю мінімальний фотозвіт по внутрішніх приміщеннях.
 
AngelkДата: Четвер, 26.06.2014, 13:55 | Сообщение # 212
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відповідь. Повністю згідна що в новобудовах вул.Тернопільської до газу ще далеко. Проте, перед купівлею намагаюсь максимум з"ясувати :).  Найблищим часом, думаю, буду вашою майбутньою сусідкою smile
Ще раз дякую за відповідь, а також звіти по будівництвах.
 
oleg-energyДата: Четвер, 03.07.2014, 21:17 | Сообщение # 213
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Підняли кран на 16-типоверхівці ще на 6 поверхів.
 
oleg-energyДата: Вівторок, 08.07.2014, 08:12 | Сообщение # 214
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
У понеділок-віторок буде наступний підсумковий фотозвіт за місяць, а потім буде перерва до кінця серпня у звязку з довгоочікуваною відпусткою ).
На сьогодні на 16-типоверхівці залите перекриття 10-го поверху і почали робити каркас для колон 11-го поверху.
 
YuliyaДата: Середа, 09.07.2014, 12:50 | Сообщение # 215
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні форумчани. Може хтось з вас вже цікавився питанням про встановлення теплої підлоги? Бо ситуація склалась наступна: спочатку нам говорили, що можна буде брати своїх майстрів і перед тим як мають лити стяжки нам зателефонують, щоб ми встигли змонтувати підлогу. А тепер заборонили пускати сторонніх майстрів на будову, й пропонують скористатися послугами їхніх сантехніків. Все би нічого, тільки от ціна за таке задоволення у запропонованих майстрів виходить на порядок вищою від тих, що ми знайшли собі самі. Може хтось вже піднімав це питання і щось може підказати?
До речі ремонт тепер можна робити аж після здачі будинку, а не тоді як встановлять двері, як обіцяли раніше...
 
oleg-energyДата: Четвер, 10.07.2014, 11:56 | Сообщение # 216
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
На рахунок теплої підлоги не скажу.
Знаю що дійсно самі пропонують якщо вносити зміни в електропроводку в квартирі то за допомогою своїх майстрів, а чи є заборона на використання чужих майстрів не в курсі. Ну особисто я не збираюся використовувати послуги їхніх електромонтажників, буду робити електропроводку собі сам (маю досвід) з прокладкою в гофрованих трубах і нормальним кабелем ВВГнг (так як вимагають норми) - а не так як вони кладуть тупо під штукатурку.
Так само вроді без проблем змінюють планування квартири за попередньою домовленістю (вроді безвозмездно) - головне попередити до моменту зведення цих стін.
Щодо ремонту - а чи є сенс робити ремонт до цієї зими, адже ж цієї зими опалення в 10-ці ще не буде? Хоча по Сумській багато хто робив ремонти до здачі будинку.
Ну в принципі цікаво почути від інших про ці нюанси - нехочеться щоб нам навязували монопольного виконавця робіт, адже раніше забудовник ішов завжди на поступки.
 
oleg-energyДата: П`ятниця, 22.08.2014, 08:19 | Сообщение # 217
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline
Завтра буде новий фотозвіт. Очікуйте!
 
oleg-energyДата: Вівторок, 26.08.2014, 15:14 | Сообщение # 218
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline

Фото звідси за те ж число що й фотозвіт.
 
oleg-energyДата: Понеділок, 01.09.2014, 07:36 | Сообщение # 219
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 225
Репутация: 0
Статус: Offline

Фото звідси
 
ІнвесторДата: Понеділок, 01.09.2014, 14:51 | Сообщение # 220
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Усім доброго дня!
Поділіться будь ласка інформацією, хто яку має, стосовно будівництва 16ки...
Найбільше питання, чому не ведеться робота з обмурівки блоком нашого будинку?
Десятиповерховий будинок закінчили, а на 16ку бригада не перейшла?
 
Форум » ФОРУМ » Звіти про хід будівництва ЖК Тернопільська 21 » Звіти про хід будівництва (Звіти про хід будівництва)
Пошук:

Форма входу
Block title
Пошук
Друзі сайту
  • Всі новобудови Львова та Західної України
  • Гілка по будівництву ЖК на Тернопільській 21 на міжнародному форумі skyscrapercity.com
  • Офіційний сайт компанії "Новий Львів"
  • Група мешканців Тернопільської 21 Б у Facebook
  • Група мешканців Тернопільської 21 А у Facebook
  • Статистика